Systemy nagłośnieniowe Alcons zagrały na IV Podkarpackich Pokazach Lotniczych

2018-08-22
Systemy nagłośnieniowe Alcons zagrały na IV Podkarpackich Pokazach Lotniczych

Agencja Muzyczna UNION na zlecenie Concept Music Art nagłośniła muzyczne wydarzenia towarzyszące IV Podkarpackim Pokazom Lotniczym w Mielcu, które odbyły się 28 lipca. Inżynierowie dźwięku wykorzystali do nagłośnienia sceny wydajne systemy audio firmy Alcons.

Jako uzupełnienie pokazów lotniczych na mieleckim lotnisku organizatorzy imprezy przewidzieli koncerty Maryli Rodowicz, Dawida Kwiatkowskiego oraz zespołu Mr. Pollack. Do nagłośnienia sceny agencja Union użyła sprzętu Alcons w następującej konfiguracji:

•    24 liniowe trójdrożne moduły LR18 (po 12 sztuk na stronę)
•    2 wielofunkcyjne monitory VR12/90 jako frontfill
•    12 subwooferów BQ211 po 6 sztuk na stronę ustawione w modzie kardioidalnym
•    7 wzmacniaczy Sentinel10

Całość była zarządzana z komputera na oprogramowaniu producenta ALControl do zdalnego monitorowania i kontrolowania systemów Alcons. - System zagrał znakomicie. Na uwagę zasługuje przede wszystkim najwyższa jakość dźwięku, wydajność oraz prostota konfiguracji - powiedział Adrian Grassmann, inżynier dźwięku i realizator Maryli Rodowicz, odpowiedzialny za działanie systemu nagłośnieniowego.

- Niebagatelne znaczenie w przypadku tak dużych imprez z udziałem znanych i lubianych artystów ma nagłośnienie, które zadowoli nie tylko publiczność, ale również wykonawców. System audio firmy Alcons spisał się perfekcyjnie - mówił Grzegorz Potoczek, agencja Concept Music Art.

- Zawsze staramy się opierać na rozwiązaniach, które w połączeniu z fachową obsługą, są gwarancją sukcesu. Od jakości wykonanej pracy zależy czy końcowy klient będzie zadowolony i czy w efekcie skorzysta z naszych usług w przyszłości. Systemy Alcons to narzędzia, do których mamy zaufanie. Pozwalają zachować wysoki standard naszych usług i niezawodność oferowanych przez nas rozwiązań - powiedziała Katarzyna Bogdańska, Agencja Muzyczna UNION.

Generalnym dystrybutorem systemów audio marki Alcons w Polsce jest firma Aplauz.

Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT