LAWO IP MEDIA DAY przełożone!

2020-01-15
LAWO IP MEDIA DAY przełożone!

Firma LP Systems  zaprasza na LAWO IP MEDIA DAY 2020 - prezentację innowacyjnych rozwiązań technologicznych Lawo, zarówno w dziedzinie audio, wideo jak i kontroli oraz zarządzania systemami medialnymi. W trakcie spotkania zostaną przestawione najnowsze produkty  Lawo oraz zostaną omówione ich praktyczne zastosowania.

Informacja od organizatorów: Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, oraz w trosce o zdrowie wszystkich uczestników, dziś w godzinach przedpołudniowych, z ciężkim sercem podjęliśmy trudną decyzję o przesunięciu imprezy LAWO IP Media Day – prawdopodobnie odbędzie się ona w 3 kwartale 2020.

Mimo tego że wszystkie przygotowania zostały zapięte na ostatni guzik, ciężarówka ze sprzętem prezentacyjnym dotarła na miejsce, zgromadzono grono znakomitych prelegentów a impreza cieszyła się Waszym ogromnym zainteresowaniem – decyzja o przesunięciu wydarzenia była jedynym odpowiedzialnym krokiem jaki mogliśmy podjąć.

Jednocześnie przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą dla Państwa z tego tytułu wynikać. Mamy nadzieję, że LAWO IP Media Day, na który ponownie Was zaprosimy w dalszej części tego roku, pozwoli nam cieszyć się swoją obecnością w lepszym klimacie a jednocześnie będzie nie mniej ekscytującym wydarzeniem w zakresie prezentowania nowoczesnych technologii medialnych.  

Do zobaczenia jesienią,
Firmy:  LAWO i LP Systems

Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje