Warsztaty i szkolenia podczas Soundedit 2019

2019-09-20
Warsztaty i szkolenia podczas Soundedit 2019

Tradycyjnie już Festiwalowi Producentów Muzycznych Soundedit towarzyszyć będą szkolenia i warsztaty dla tych, którzy chcę poszerzyć swoją wiedzę w temacie realizacji dźwięku (i nie tylko). W tym roku zajęcia te będą odbywać się w rozszerzonej formule.

Przez trzy pierwsze dni trwania imprezy, od czwartku 24 października do soboty 26 października równolegle w czterech lokalizacjach będzie można, zupełnie za darmo, wziąć udział w interesujących zajęciach z wieloma cenionymi w branży specjalistami, jak również zapoznać się z ofertą wspierających wydarzenie producentami i dystrybutorami. Swoje zajęcia poprowadzą m.in. dr Jan Felcyn (ochrona przed hałasem), dr hab. Jędrzej Kociński (psychoakustyka), dr Piotr Pękala (akustyka pomieszczeń), Piotr Madziar (mikrofony, miks), Grzegorz Piwkowski (mastering), Piotr ZiKE Zajkiewicz (konsolety audio), Jerzy Kubiak (systemy liniowe i układy kierunkowe basowe), Wojciech Krzywicki (zasilanie) czy Michał Grymuza (warsztaty dla songwriterów). Będą też prezentacje i szkolenia firmowe, m.in. z obsługi systemu sieciowego Dante, systemów Yamaha PM10 i Nueage, wzmacniaczy Powersoft i oprogramowania Armonia Plus, systemów d&b audiotechnik czy urządzeń firmy Optocore.

Szczegółowy, godzinowy program szkoleń oraz formularz rejestracyjny dostępne są pod http://77production.pl/soundedit-formularz-zgloszeniowy

 

Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje