Warsztaty i szkolenia podczas Soundedit 2019

2019-09-20
Warsztaty i szkolenia podczas Soundedit 2019

Tradycyjnie już Festiwalowi Producentów Muzycznych Soundedit towarzyszyć będą szkolenia i warsztaty dla tych, którzy chcę poszerzyć swoją wiedzę w temacie realizacji dźwięku (i nie tylko). W tym roku zajęcia te będą odbywać się w rozszerzonej formule.

Przez trzy pierwsze dni trwania imprezy, od czwartku 24 października do soboty 26 października równolegle w czterech lokalizacjach będzie można, zupełnie za darmo, wziąć udział w interesujących zajęciach z wieloma cenionymi w branży specjalistami, jak również zapoznać się z ofertą wspierających wydarzenie producentami i dystrybutorami. Swoje zajęcia poprowadzą m.in. dr Jan Felcyn (ochrona przed hałasem), dr hab. Jędrzej Kociński (psychoakustyka), dr Piotr Pękala (akustyka pomieszczeń), Piotr Madziar (mikrofony, miks), Grzegorz Piwkowski (mastering), Piotr ZiKE Zajkiewicz (konsolety audio), Jerzy Kubiak (systemy liniowe i układy kierunkowe basowe), Wojciech Krzywicki (zasilanie) czy Michał Grymuza (warsztaty dla songwriterów). Będą też prezentacje i szkolenia firmowe, m.in. z obsługi systemu sieciowego Dante, systemów Yamaha PM10 i Nueage, wzmacniaczy Powersoft i oprogramowania Armonia Plus, systemów d&b audiotechnik czy urządzeń firmy Optocore.

Szczegółowy, godzinowy program szkoleń oraz formularz rejestracyjny dostępne są pod http://77production.pl/soundedit-formularz-zgloszeniowy

 

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje