Promocja na serię zestawów aktywnych ETX od Electro-Voice

2019-08-27
Promocja na serię zestawów aktywnych ETX od Electro-Voice

Od 1 września do każdego zestawu głośnikowego, pary zestawów i kompletnego systemu z serii ETX otrzymasz gratis pokrowce, koszulki i rękawice robocze!

Zestawy aktywne ETX są najwyżej postawionymi przedstawicielami rodziny systemów przenośnych EV. Zostały zaprojektowane i skonstruowane od podstaw, aby uzyskać najlepsze parametry w swojej klasie. Stanowią bezkompromisowe połączenie zaawansowanych osiągów audio z wszechstronnością zastosowań. W serii dostępne są cztery modele szerokopasmowe i dwa niskotonowe, wszystkie są wyposażone w końcówkę mocy klasy D od 1800 do 2000 W i są w całości produkowane w Niemczech.

Polski dystrybutor marki Electro-Voice, firma Audio Plus z Łomianek, po raz pierwszy ogłasza promocję na tę serię zestawów głośnikowych. Od 1 września do 31 października 2019 do każdego zakupionego zestawu w sieci partnerskiej Audio Plus dołączane są pokrowce firmowe Electro-Voice. Ponadto, przy zakupie każdej pary zestawów klient otrzyma stylowe koszulki, zaś do kompletnych systemów dołączane są dodatkowo rękawice robocze. Profesjonalne zespoły czy DJ-e, którzy zdecydują się na zestawy ETX, otrzymają w ten sposób nie tylko profesjonalny system z najwyższej półki, ale także wiele przydatnych dodatków. Szczegóły promocji dostępne są na stronie audioplus.pl/promocja

Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje