AVI MEDIA i Konsbud Audio podpisały umowę redystrybucyjną na serie ALTEA i ACTION

2019-08-25
AVI MEDIA i Konsbud Audio podpisały umowę redystrybucyjną na serie ALTEA i ACTION

Hiszpańska marka DAS Audio jest znana jako producent rozwiązań nagłośnieniowych przeznaczonych do instalacji stałych i aplikacji mobilnych. W ofercie DAS Audio znajduje się kilkanaście serii i kilkaset produktów. Wyłącznym dystrybutorem marki na polskim rynku jest firma AVI Media. Od teraz linie Altea i Action DAS Audio będą dostępne w ofercie firmy Konsbud Audio, która zgodnie z podpisaną przez oba podmioty umową staje się wyłącznym redystrybutorem tych linii produktowych na rynek polski.

Skąd decyzja o podjęciu współpracy przez firmy AVI Media i Konsbud Audio? AVI Media, dystrybuująca produkty DAS Audio w Polsce, skupia się przede wszystkim na dostarczaniu rozwiązań na rynek instalacji audiowizualnych oraz rynek produktów koncertowych (rental / live sound). AVI Media jako wyłączny dystrybutor i przedstawiciel producenta DAS Audio, będzie prowadzić bezpośrednią dystrybucję wszystkich produktów DAS Audio za wyjątkiem linii Altea i Action. Linie Altea i Action są przeznaczone na rynek mobilnych systemów nagłośnieniowych, opierają się o rozwiązania typu „point source” i skierowane są do szerokiej rzeszy potencjalnych użytkowników systemów pro audio. 

Konsbud Audio to firma z 30-letnim doświadczeniem dystrybucyjnym, posiadająca szerokie zaplecze logistyczne, oraz współpracująca z dobrze funkcjonującą siecią sprzedaży poprzez punkty dealerskie na terenie całego kraju. Biorąc pod uwagę powyższe aspekty, w interesie obu wspomnianych firm, jak też w interesie producenta – firmy DAS Audio, podjęto strategiczną decyzję o współpracy w zakresie promocji i dystrybucji produktów DAS Audio. Jak przekonują przedstawiciele zarówno AVI Media jak i Konsbud Audio, taka forma współdziałania i wykorzystanie najlepszego potencjału obu firm dla promowania marki DAS Audio w Polsce, z pewnością przyniesie spodziewane efekty, a klientom umożliwi jeszcze łatwiejszy dostęp do produktów ten znanej marki.

Zapytania i zamówienia na produkty z serii Altea i Action można kierować do Działu Obsługi Sieci Dealerskiej Konsbud Audio.
Zapytania i zamówienia na pozostałe produkty DAS Audio można kierować do AVI Media: avimedia@avimedia.pl

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje