System d&b audiotechnik KSL w GMB Pro Sound

2019-04-09
System d&b audiotechnik KSL w GMB Pro Sound  fot. Magdalena Czarnecka

GMB Pro Sound, jako pierwsza firma w Polsce, zdecydowała się na zakup KSL - najnowszego systemu nagłośnienia z serii SL, znajdującego się w ofercie d&b audiotechnik. Dostarczony system składa się z 32 modułów szerokopasmowych KSL8 i KSL12, 12 subwooferów SL-SUB i 24 wzmacniaczy D80.

Domyślnie – jak w całej serii SL - tak skonfigurowany pakiet umożliwia użycie rewolucyjnej technologii ArrayProcessing i może mieć zastosowanie zarówno podczas dużych koncertów i festiwali plenerowych, jak i w arenach oraz obiektach o mniejszej wielkości, np. klubach i salach widowiskowych.

(fot. Magdalena Czarnecka)

GMB Pro Sound od lat stale wytycza nowe kierunki rozwoju branży w Polsce, jest także jedną z najbardziej znanych firm na polskim rynku rentalowym. Dzięki realizacji takich wydarzeń, jak Open’er Festival, Kraków Live Festival, Orange Warsaw Festival, Polsat SuperHit Festiwal, KFPP w Opolu firma zyskała rozpoznawalność w branży oraz zaufanie klientów.

Prezes Zarządu Konsbud Audio, Agnieszka Pyrich i Wiceprezes Zarządu GMBprosound, Leon Paduch. (fot. Magdalena Czarnecka)

Jarosław Kierkowski, Dyrektor Handlowy Konsbud Audio (wyłącznego dystrybutora d&b audiotechnik w Polsce) - GMB Pro Sound to nie tylko firma, która zawsze wybiera najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane technologie, a swoich inwestycji dokonuje w niezwykle przemyślany sposób, ale przede wszystkim perfekcyjnie zaprojektowana organizacja, której podstawą są ludzie – fachowcy i pasjonaci swojej pracy jednocześnie. Jasna wizja rozwoju firmy GMB Pro Sound  - wytyczana od lat przez Właścicieli i Zarząd, a wdrażana w życie przez Wszystkich: techników, realizatorów, pracowników działów logistyki, księgowości, magazynu oraz wszystkie inne osoby, a także menedżerów zarządzających - pozwala myśleć o przyszłości firmy w bardzo optymistyczny sposób. Konsbud Audio oraz d&b audiotechnik - jako dostawcy najnowszych technologii  - bardzo cenią sobie istniejącą od lat pomiędzy naszymi firmami współpracę i z radością muszę powiedzieć, iż jest to dla nas zaszczyt, że możemy pracować nie tylko z najwyższej klasy fachowcami, ale przede wszystkim ze wspaniałymi ludźmi, którzy tworzą firmę GMB. Życzę naszym Kolegom i Koleżankom z GMB dalszego nieustającego pasma sukcesów i będę szczęśliwy, jeśli najnowszy produkt d&b, czyli system KSL, w jakimś stopniu będzie się mógł do tego przyczynić.

Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje