Pierwsze targi dla branży scenicznej w Polsce

2019-01-18
Pierwsze targi dla branży scenicznej w Polsce

Wielkimi krokami zbliża się DIGITAL STAGE EUROPE Pro Audio and Light Event, czyli marcowe, premierowy event w Targach Kielce. Na uczestników czekać będzie szereg szkoleń, prezentacja premier sprzętowych oraz zastrzyk merytorycznej wiedzy podczas konferencji.

W programie Digital Stage Europe 2019 oprócz tradycyjnej wystawy najnowszego sprzętu studyjnego, estradowego, nagłośnieniowego czy oświetleniowego znajdzie się wiele wydarzeń towarzyszących.

Po raz szósty, właśnie w Targach Kielce odbędzie się Ogólnopolska Studencka Konferencja Akustyków. OSKA skupia studentów-pasjonatów szeroko pojętej akustyki z całej Polski i potrwa przez wszystkie trzy dni Digital Stage Europe. Studenci będą mieli okazję zaprezentować wyniki swoich badań w trakcie sesji referatowych i plakatowych. W programie znajduje się również Konkurs Realizatorów Dźwięku OSKArec. Te wydarzenia odbywać się będą  pod patronatem Polskiej Sekcji Audio Engineering Society (AES).

Uczestnicy DSE 2019 będą mogli wziąć udział w warsztatach z nagłaśniania zespołów muzycznych i podstaw realizacji  oświetlenia scenicznego oraz szkoleniach dotyczących takich tematów, jak: DJ Licencja – Prawo czy „przykrywka”, czy odpowiedzialność karna – Właściciel Klubu/DJ.

Dla zainteresowanych organizatorzy przygotowują wyjątkowy koncert, który odbędzie się w jedynym w Europie Muzeum Laurensa Hammonda.  Będzie można również zwiedzić wystawę oryginalnych organów elektrycznych z lat 50-tych.

Digital Stage Europe to event adresowany do realizatorów dźwięków i właścicieli studiów nagraniowych, zawodowych DJ’ów, profesjonalnych i amatorskich zespołów muzycznych, kompozytorów, a także do producentów i wydawców muzycznych oraz producentów i techników radiowych. Wśród zwiedzających znajdą się także dyrektorzy i pracownicy techniczni filharmonii, teatrów, kin czy domów kultury.

Już niebawem otwarta zostanie rejestracja online, bądźcie czujni!

Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje