Sennheiser i Neumann z nowościami na NAMM 2019

2019-01-16
Sennheiser i Neumann z nowościami na NAMM 2019

Nowy rok w branży pro audio tradycyjnie rozpoczyna się wprowadzeniem na rynek nowych produktów podczas wystawy NAMM.

W trakcie tegorocznej edycji targów Sennheiser zaprezentuje nowe półprofesjonalne systemy bezprzewodowe zarówno dla zespołów muzycznych, jak i kamerzystów, a także dwa zupełnie nowe systemy odsłuchu osobistego oraz miniaturowy nadajnik bodypack najwyższej klasy – SK 6212 – do zastosowań telewizyjnych i wystąpień na żywo. Z kolei Neumann.Berlin pokaże swoje pierwsze słuchawki studyjne i nowy subwoofer serii KH.

Oprócz nowych produktów, Sennheiser i Neumann zademonstrują także inne rozwiązania ze swojej oferty: od kla-sycznych mikrofonów studyjnych i scenicznych po solidne bezprzewodowe mikrofony i systemy odsłuchu osobis-tego, a także linię słuchawek i monitorów dedykowanych profesjonalnym studiom nagraniowym.

Kolejnym ważnym i dobrze wyeksponowanym obszarem będzie strefa dźwięku AMBEO 3D. Sennheiser zaprezentuje AMBEO VR Mic w nowych zastosowaniach, takich jak podcasting, a także gry wideo i produkcje muzyczne. Partner Sennheiser – firma Dear Reality – zaprezentuje wersję demo oprogramowania VR Spatial Connect, które da inżynierom i twórcom nowe możliwości miksowania w produkcjach VR. Dźwięk 3D będzie także częścią programu AES@NAMM, w którym Gio Jacuzzi z firmy Sennheiser wprowadzi uczestników w praktyczny świat nagrywania, miksowania i odtwarzania treści binauralnych.

W ciągu trwania wystawy na stoisku firm Sennheiser i Neumann będą również odbywać się koncerty na żywo, pod-czas których artyści będą korzystać z popularnych mikrofonów serii evolution Sennheisera.

Więcej szczegółów firmy Sennheiser i Neumann ujawnią podczas NAMM 2019.

Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje