Sylwester w ICE Kraków

2019-01-07
Sylwester w ICE Kraków

31 grudnia w centrum kongresowym ICE Kraków odbył się koncert noworoczny, podczas którego zabrzmiały największe przeboje muzyki pop.

W repertuarze znalazły się m.in. utwory Celine Dion, Barbry Streisand i Elvisa Presleya. Na scenie orkiestrze Obligato towarzyszyli znakomici soliści: Monika Węgiel-Jarocińska, Debora Ranieri (Włochy), Yuliya Ponomar (Ukraina), Alexander Martinez (Filipiny) oraz Krzysztof Respondek.

Nagłośnienie koncertu zapewniła firma FS Audio. Jako system frontowy użyto dwóch gron składających się z 12 modułów serii Y. O zakres niskich częstotliwości zadbały subwoofery B22, a uzupełnienie systemu głównego stanowiły frontfille i outfille  z serii T d&b. Podczas koncertu zastosowano również technologię ArrayProcessing.

Kraków przygotował w tym roku szeroką ofertę koncertów sylwestrowych. Koncert na Rynku Głównym, gdzie w repertuarze królowały hip-hop i elektronika był skierowany do młodej grupy odbiorców. Na pl. Wolnica słuchacze mogli bawić się w rytmach etno. Tym bardziej więc cieszy informacja, że koncert w ICE z udziałem orkiestry został wyprzedany.


Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje