Startuje nowy kurs Lightschool

2018-09-24
Startuje nowy kurs Lightschool

Koniec wakacji zwiastuje początek wytężonej pracy i nauki. Nie inaczej wygląda  sytuacja  w  Lightschool. 2 października 2018 rusza kolejny już sezon szkoleń z dziedziny Oświetlenia, Multimediów, Bezpieczeństwa, a nawet Eventów.

Semestr jesień-zima 2018/2019 to zarówno dobrze Wam znane, cenione i bardzo często wybierane kursy, jak np. podstawy oświetlenia, multimedia na scenie, bezpiecznej pracy na scenie z elementami riggingu, czy obsługa konsolet Avolites i programu do wizualizacji Wysiwyg.

Nowy sezon to również zupełnie nowe szkolenia, które czekają na swój debiut w Lightschool. Należą do nich obsługa oprogramowania Vectorworks, szkolenie SOI, czy nauka obsługi Titan One. Wraz z nowymi szkoleniami do grupy wykwalifikowanych trenerów Lightschool dołączyli nowi specjaliści, jak Dariusz Porada i Robert Janiak.

Pełen opis szkoleń wraz z aktualnym terminarzem znajduje się na stronie lightschool.pl. Na wszystkie kursy, jak miało to miejsce do tej pory, zapisać można się w sklepie internetowym liteshop.pl, który przygotował dla uczestników specjalne zniżki, w których wyróżnić należy szczególnie dwie: PAKIET_3 oraz STUDENCKA. Do zobaczenia na kursach Lightschool. Obecność obowiązkowa!

Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje