V Plus - nowa seria kolumn Proel

2018-09-18
V Plus - nowa seria kolumn Proel

W sprzedaży na polskim rynku pojawiła się właśnie nowa seria kolumn V PLUS włoskiej marki Proel. Łączy w sobie doskonałe osiągnięcia technologiczne z charakterystycznym włoskim designem, niewielkimi rozmiarami i wydajnością, przy zachowaniu przystępnych cen.

V PLUS jest nową generacją kolumn głośnikowych korzystających ze wzmacniaczy klasy D oraz zasilaczy impulsowych, oferujących najlepsze rozwiązania dla aplikacji nagłośnieniowych w tym przedziale cenowym. Wszystkie modele serii V PLUS wyposażono w bardzo wydajny moduł wzmacniacza, który zdolny jest dostarczyć nawet 600 W mocy. Wykorzystanie technologii SMPS, pozwoliło pomniejszyć wymiary samego zasilacza i dzięki temu ukryć moc w bardzo lekkiej obudowie.

 

 

Moduł zasilania zamknięto w aluminiowej obudowie, która zapewnia doskonałą ochronę - skutecznie izoluje go i chłodzi.  Dzięki starannie dobranym przetwornikom i zaawansowanym, aktywnym układom z limiterami CLIP, nawet przy wysokich poziomach sygnału, dźwięk zestawów serii VPLUS jest precyzyjnie dostrojony.

Obudowy z serii V PLUS, to najbardziej zaawansowany stylowy włoski design. Wygodny górny uchwyt transportowy ułatwia przenoszenie, a ścięcie obudowy pozwala na stosowanie ich także jako monitory sceniczne.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie firmy SoundTrade, oficjalnego przedstawiciela marki Proel w Polsce.

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje