Produkty Audio-Technica nominowane do 34. nagrody TEC

2018-09-10
Produkty Audio-Technica nominowane do 34. nagrody TEC

Audio-Technica, firma która od ponad 50 lat jest wiodącym innowatorem w zakresie technologii przetworników, ogłosiła, że trzy produkty z jej oferty zostały nominowane do 34. Nagrody TEC.

Mowa o Serii 3000 (czwarta generacja), czyli bezprzewodowych systemach o zmiennym paśmie UHF True Diversity w kategorii "Technologia bezprzewodowa";  ATH-M60x, tj. profesjonalnych słuchawkach monitorowych w kategorii "Technologia słuchawek" oraz AT-LP1240-USB XP a więc profesjonalnym gramafonie DJ-skim (USB / analogowy) w kategorii "Technologia DJ (hardware/software)".

Ceremonia wręczenia nagród TEC odbędzie się w styczniu 2019 w Anaheim w Kaliforni na targach NAMM. - To ogromny zaszczyt, że nasze produkty zostały nominowane przez profesjonalistów z branży - powiedział Gary Boss, Dyrektor Marketingu Audio-Technica w USA. - To świetne uczucie zostać wyróżnionym za ciężką pracę, dzięki której powstały te niezwykle wydajne urządzenia. Dziękujemy zespołowi, który dokonywał nominacji za docenienie naszej pracy. Trzymajmy kciuki za to, że przywieziemy z Anaheim jakieś nagrody!.

Utworzona w 1985 roku nagroda TEC (Technical Excellence & Creativity Awards) jest wręczana by wyróżnić osiągnięcia w dziedzinie profesjonalnych technologii audio. Wręczana co roku przez TEC Foundation for Excellence in Audio, nagroda TEC wyróżnia osoby, firmy i innych innowatorów technologii, którzy odpowiadają za sound design, produkcje na żywo, filmy, telewizję, gry wideo i inne media. Nominacje do nagród TEC są tworzone przez zespół profesjonalistów z branży. Nominacje są później poddawane głosowaniu, w którym uczestniczą członkowie wielu profesjonalnych organizacji i portali zajmujących się dźwiękiem.

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje