Produkty Audio-Technica nominowane do 34. nagrody TEC

2018-09-10
Produkty Audio-Technica nominowane do 34. nagrody TEC

Audio-Technica, firma która od ponad 50 lat jest wiodącym innowatorem w zakresie technologii przetworników, ogłosiła, że trzy produkty z jej oferty zostały nominowane do 34. Nagrody TEC.

Mowa o Serii 3000 (czwarta generacja), czyli bezprzewodowych systemach o zmiennym paśmie UHF True Diversity w kategorii "Technologia bezprzewodowa";  ATH-M60x, tj. profesjonalnych słuchawkach monitorowych w kategorii "Technologia słuchawek" oraz AT-LP1240-USB XP a więc profesjonalnym gramafonie DJ-skim (USB / analogowy) w kategorii "Technologia DJ (hardware/software)".

Ceremonia wręczenia nagród TEC odbędzie się w styczniu 2019 w Anaheim w Kaliforni na targach NAMM. - To ogromny zaszczyt, że nasze produkty zostały nominowane przez profesjonalistów z branży - powiedział Gary Boss, Dyrektor Marketingu Audio-Technica w USA. - To świetne uczucie zostać wyróżnionym za ciężką pracę, dzięki której powstały te niezwykle wydajne urządzenia. Dziękujemy zespołowi, który dokonywał nominacji za docenienie naszej pracy. Trzymajmy kciuki za to, że przywieziemy z Anaheim jakieś nagrody!.

Utworzona w 1985 roku nagroda TEC (Technical Excellence & Creativity Awards) jest wręczana by wyróżnić osiągnięcia w dziedzinie profesjonalnych technologii audio. Wręczana co roku przez TEC Foundation for Excellence in Audio, nagroda TEC wyróżnia osoby, firmy i innych innowatorów technologii, którzy odpowiadają za sound design, produkcje na żywo, filmy, telewizję, gry wideo i inne media. Nominacje do nagród TEC są tworzone przez zespół profesjonalistów z branży. Nominacje są później poddawane głosowaniu, w którym uczestniczą członkowie wielu profesjonalnych organizacji i portali zajmujących się dźwiękiem.

Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT