Głośnik instalacyjny PoE z Dante Yamahy

2018-07-29
Głośnik instalacyjny PoE z Dante Yamahy

Yamaha wprowadziła na rynek VXL1-16P, głośnik przeznaczony dla rynku instalacji korporacyjnych, z obsługą technologii Dante oraz Power over Ethernet (PoE). Funkcjonalność PoE umożliwia dostarczanie zasilania za pośrednictwem kabla Ethernet Cat 5e (lub wyższego), co oznacza, że ​​do zasilania, sterowania i dystrybucji dźwięku potrzebny jest tylko jeden kabel.

Przedstawiony podczas targów InfoComm 2018 VXL1-16P to wąski (5,4 cm szerokości) głośnik liniowy, zoptymalizowany pod kątem zapewnienia wysokiej jakości dźwięku w pomieszczeniach, w których wymagana jest czystość przekazu głosowego, przy zachowaniu eleganckiego wyglądu, z uwzględnieniem ograniczeń przestrzennych. VXL1-16P odbiera sygnał audio poprzez sieć Dante, zasilany jest za pośrednictwem zgodnego z PoE switcha L2, np. nowego SWR2311P-10G, który może dostarczać zarówno PoE, jak i sygnały audio/sterujące Dante.

 

 

Obsługa Dante/PoE VXL1-16P oznacza, że ​​cały system głośnikowy może być zbudowany jako sieć, umożliwiając efektywne wykorzystanie istniejącej infrastruktury IT. - Jesteśmy pewni, że VXL1-16P i SWR2311P-10G przyczynią się do sprawniejszego, bardziej wydajnego projektowania i konfiguracji systemu, a także poprawią łatwość obsługi i komfort w coraz bardziej wymagających instalacjach systemów konferencyjnych – mówi Yoshi Tsugawa, menedżer oddziału Yamaha Pro Audio. - W firmie Yamaha zawsze jesteśmy otwarci na opinie i gotowi odpowiedzieć na potrzeby rynku, tak aby nasi użytkownicy otrzymywali produkty, które naprawdę zaspokoją ich wymagania - kończy.

www.yamahaproaudio.com

Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT