Nowy zestaw głośnikowy NTi Audio Dodecahedron

2018-07-06
Nowy zestaw głośnikowy NTi Audio Dodecahedron

Wykonywanie pomiarów izolacji akustycznej i czasu pogłosu w budynku, w którym znajduje się wiele pomieszczeń może być męczące. Podobnie przenoszenie z jednego miejsca w drugie ciężkiego wzmacniacza i głośników.

Aby ułatwić codzienną pracę NTi Audio opracowało nowe, lekkie, a jednocześnie solidne wszechkierunkowe źródło dźwięku ze wzmacniaczem. Pomimo niskiej wagi, wynoszącej jedynie 7,5 kg nowy głośnik DS3 Dodecahedron dostarcza stały poziom natężenia dźwięku 121 dB w długich okresach. Wysoki poziom wyjściowy jest odpowiedni do przeprowadzania pomiarów w pomieszczeniach o dużym poziomie tła akustycznego. Solidne kraty i obudowa są zaprojektowane tak, aby wytrzymać codzienne użytkowanie, nawet w niesprzyjających warunkach, jak np. na placach budowy.

 

 

Zestaw głośnikowy Dodecahedron jest zgodny z normami ISO16283, ISO140, ISO3382, dlatego nie ma wątpliwości co do jakości pomiarów. DS3 jest zasilany z nowego wzmacniacza mocy PA3, który został zoptymalizowany pod kątem wysokiej wydajności i ergonomii pracy. Podświetlane przyciski wraz z pochylonym przednim i tylnym panelem zapewniają wygodne sterowanie z pozycji stojącej. Wbudowany generator sygnału dostarcza najważniejsze sygnały testowe, np. wyrównywany szum różowy dla płaskiej odpowiedzi częstotliwościowej uzyskanej z DS3.

 

 

Zestaw głośnikowy Dodecahedron Nti Audio to idealny wybór dla doświadczonych konsultantów akustyki, którzy szukają skutecznego, niezawodnego, a jednocześnie lekkiego rozwiązania do profesjonalnych pomiarów.

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje