Scena Jutra kontynuuje trasę

2017-12-07
Scena Jutra kontynuuje trasę

Była już Warszawa, był Gdańsk, teraz Scena Jutra przenosi się do Bytomia.

Scena Jutra kontynuuje swoją trasę. Była już Warszawa, był Gdańsk, teraz przenosi się do Bytomia. 11 grudnia 2017 w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark będziecie mieli okazję uczestniczyć w kolejnym cyklu wykładów na temat nowych technologi scenicznych.

Event, który rusza o godzinie 10 rozpocznie się od część poświęconej multimediom, gdzie będziecie mogli poznać od tej drugiej, technicznej strony, jak np. zorganizowano takie wydarzenie, jak Spektakl Teatry Roma - Piloci czy Event -  Kraina Kinder Niespodzianki, ale posłuchać seminarium o projektorach laserowych 4K firmy Barco.

Drugą poświęconą oświetleniu część, która rozpocznie się o godzinie 13 zapoczątkuje prezentacja najnowszego urządzenia marki Robe - megaPointe. W jej trakcie przewidziane jest również seminarium na temat HI CRI oraz coraz popularniejszego rozwiązania do projektowania Vectorworks. Seminarium, na które cięgle możecie się zarejestrować, ma być także przyczynkiem do spotkania osób z branży, ciekawych rozmów oraz wymiany doświadczeń podczas mniej formalnych spotkań.

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje