Promocja na kolumny aktywne Electro-Voice ZLX

2017-12-01
Promocja na kolumny aktywne Electro-Voice ZLX

Dystrybutor marki EV na Polskę, firma Audio Plus, ogłasza promocję przedświąteczną aktywnych kolumn głośnikowych z serii ZLX.

Paczka aktywna z przetwornikiem 12” jest teraz dostępna w cenie tylko 1499 zł, natomiast kolumna aktywna z przetwornikiem 15” – 1799 zł. Promocja trwa od 1 do 17 grudnia 2017 w najlepszych sklepach muzycznych w Polsce.

Zestawy aktywne Electro-Voice należą do najczęściej używanych systemów nagłośnieniowych świata. Dotyczy to zarówno liniowych systemów koncertowych, jak i popularnych systemów nagłośnieniowych średniej mocy. Wszystkie korzystają z ogromnego doświadczenia marki Electro-Voice, która w tym roku obchodzi 90. jubileusz istnienia. Systemy głośnikowe serii ZLX to najczęściej na świecie sprzedawane kolumny pro audio. Każdy model tej wielokrotnie nagradzanej rodziny przenośnych paczek głośnikowych został zaprojektowany w USA. Ich podzespoły są wyprodukowane i przetestowane z zastosowaniem najwyższych standardów branżowych, dzięki czemu zapewniają doskonały dźwięk oraz wyjątkową niezawodność działania przez wiele lat.

EV wyróżnia się spośród innych producentów przenośnych kolumn głośnikowych, ponieważ jest również producentem dużych systemów wykorzystywanych podczas tras koncertowych – profesjonalnego sprzętu audio wagi ciężkiej, który przez lata wielokrotnie sprawdzał się na scenach na całym świecie. Wszystko to, czego specjaliści EV nauczyli się na tym bardzo konkurencyjnym i wymagającym rynku, zostało zawarte w ich kompaktowych systemach – oferują one równie bezkompromisową wydajność pracy, ale w mniejszym formacie. Żadna inna kolumna w tym zakresie cenowym nie będzie brzmieć tak dobrze, pracować tak ciężko, ani działać tak długo.

Seria ZLX oferuje najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku, moc oraz ogólną wydajność i niezawodność pracy na takim poziomie cenowym. Cechy te dają jej pozycję najbardziej opłacalnej serii lekkich kolumn głośnikowych pro audio spośród aktualnie dostępnych na rynku. To z tego powodu stały się one pierwszym wyborem w tej grupie na całym świecie.

Dostępne w wersjach z przetwornikami 12- i 15-calowymi, w wariancie aktywnym oraz pasywnym, modele z rodziny ZLX dają możliwość posiadania i doświadczania jakości premium pro audio łatwiej niż dotychczas. Połączenie eleganckiej i funkcjonalnej formy, kompaktowych wymiarów, łatwej obsługi oraz dużej mobilności wraz z niesamowitą mocą sprawiają, że ta seria stała się podstawowym wyborem w przypadku muzyków i DJ-ów. To rodzina kolumn, która doskonale sprawdzi się w salach prób i w małych klubach, i jest znakomita do wykorzystania w podstawowych instalacjach nagłośnieniowych oraz przenośnych systemach dźwiękowych o różnym przeznaczeniu.

Promocja świąteczna ZLX12P i ZLX15P kosztują teraz odpowiednio: 1499 i 1799 zł brutto. Kolumny w cenach promocyjnych dostępne są w najlepszych sklepach muzycznych w Polsce w dniach 1-17.12.2017.

ZLX-12P
Dwudrożna aktywna kolumna głośnikowa z przetwornikiem niskotonowym 12”
Moc: 1000 W (Class-D)
SPL: 126 dB w szczycie
Pasmo przenoszenia: 65-18000 Hz (-3dB)
Kąty propagacji: 90° × 60°
Przetworniki: woofer 12”, driver tytanowy 1,5”
Wymiary i waga: 610 mm × 356 mm × 356 mm (W × S × G), 15,6 kgZLX-15P

Dwudrożna aktywna kolumna głośnikowa z przetwornikiem niskotonowym 15”
Moc: 1000 W (Class-D)
SPL: 127 dB w szczycie
Pasmo przenoszenia: 55-18000 Hz (-3dB)
Obszar pokrycia: 90° × 60°
Przetworniki: woofer 15”, driver tytanowy 1,5”
Wymiary i waga: 685 mm × 423 mm × 383 mm (W × S × G), 17,3 kg

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje