LP Systems wyłącznym przedstawicielem DirectOut w Polsce

2017-10-05
LP Systems wyłącznym przedstawicielem DirectOut w Polsce

Firma LP Systems rozpoczęła współpracę z niemiecką firmą DirectOut stając się jej wyłącznym przedstawicielem w Polsce.

Misją LP Systems jest przede wszystkim dostarczanie na rynek produktów znanych z innowacyjności rozwiązań oraz jakości i zaawansowania technologicznego jak również profesjonalne doradztwo, szkolenia, wsparcie techniczne doświadczonych inżynierów oraz sprawny serwis. Produkty DirectOut oparte o zaawansowane technologie, w tym rozwiązania IP idealnie wpisują się w realizację ambitnych celów jakie LP Systems stawia sobie do realizacji od początku swojej działalności.

W ofercie LP Systems znajdują się produkty i rozwiązania DirectOut, wychodzące naprzeciw oczekiwaniom wymagającego rynku produkcji multimedialnych. Dyrektorem Zarządzającym LP Systems jest Paweł Mathia, doświadczony radiowiec z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży, były Dyrektor Techniczny i Naczelny Inżynier Polskiego Radia w Warszawie, Koordynator Techniczny Europejskiej Unii Nadawców oraz aktywny członek zespołów technicznych Host Broadcasterów największych światowych wydarzeń sportowych takich jak Igrzyska Olimpijskie czy Mistrzostwa FIFA oraz UEFA.

W celu umożliwienia prezentacji potencjalnym klientom produktów DirectOut, LP Systems zakupiło szereg urządzeń demo z którymi można zapoznać się po wcześniejszym uzgodnieniu terminu testów.

Ważną częścią działalności i budowania pozycji marki DirectOut na rynku polskim jest również sprawny i skuteczny serwis, w tym celu pracownicy LP Systems uczestniczyli w szeregu szkoleń organizowanych bezpośrednio przez producenta. Bezpośrednie kontakty z zespołem projektowym i serwisowym DirectOut pozwoliły wypracować skuteczne i szybkie metody realizacji oczekiwań klientów w Polsce.

Zapraszamy do obejrzenia filmu ze stoiska DirectOut podczas targów IBC w Amsterdamie: TUTAJ.

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje