Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Konferencja Akustyka w pracy architekta

2017-09-12
Konferencja Akustyka w pracy architekta

16 listopada w kopalni Guido w Zabrzu odbędzie się konferencja Akustyka w pracy architekta.

99% to odsetek pracowników, u których poziom koncentracji słabnie z powodu hałasu w biurze. Moda na pomieszczenia typu open space sprawiła, że skala tego problemu jest coraz większa. Zmagają się z nim nie tylko właściciele firm, którzy muszą liczyć się ze spadkiem efektywności swoich pracowników. Skutki odczuwają także architekci, których zadaniem jest pogodzenie estetyki z funkcjonalnością.

Konferencja pod hasłem „Akustyka w pracy architekta” organizowana przez firmę Iduro i markę Hush ma zapoznać uczestników z zasadami akustyki. Celem wydarzenia jest dostarczenie architektom praktycznej wiedzy i skutecznych narzędzi, które pomogą im skutecznie ograniczać poziom hałasu w biurach. Zdobyte informacje pozwolą tak projektować i aranżować wnętrza biurowe, by zapewnić przyszłym użytkownikom jeszcze lepsze warunki do efektywnej pracy.

Podczas konferencji akustyk wprowadzi architektów w praktyczną wiedzę i odpowie na pytania, które pojawiają się najczęściej już na etapie projektowania. Uczestnicy będą mieli okazję przetestować produkty akustyczne. Poznają prosty w obsłudze program, który pomoże im zapanować nad hałasem w projektowanych wnętrzach biurowych. W trakcie konferencji wykonany zostanie także profesjonalny pomiar akustyczny. Konferencja zakończy się wspólnym zwiedzaniem kopalni Guido. Architekci otrzymają także przewodnik po akustyce, który pomoże im usystematyzować zdobytą wiedzę i przekazywać ją dalej np. podczas rozmów z inwestorami.

Prelegenci:
Psych. Magdalena Wolska
Mgr inż. Marcin Zastawnik
Szymon Rychlik - założyciel marki Hush

Więcej informacji: www.akustykawpracy.pl

Organizatorzy konferencji:
www.iduro.pl
www.hushdesign.pl

Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje