Aktualności Akademii Realizacji Dźwięku

2017-07-26
Aktualności Akademii Realizacji Dźwięku

Sporo dzieje się i jeszcze więcej będzie działo się w Akademii Realizacji Dźwięku, szkole kształcącej realizatorów dźwięku, a od przyszłego semestru również realizatorów oświetlenia.

Poza tym pod skrzydłami ARD w sierpniu planowana jest impreza, która powinna zainteresować tych, których pasjonuje produkcja muzyczna.

Mowa o FAIR PLAY MUSIC PRODUCTION CAMP, 6-dniowych warsztatach, które odbędą się w dniach 7-12 sierpnia w Krakowie. Uczestnicy warsztatów będą mogli zdobyć wiedzę na temat technik tworzenia aranżacji, kreowania dźwięku, miksu i masteringu. Więcej informacji o tym wydarzeniu na stronie internetowej: www.ard.edu.pl/fair-play-music-production-camp.

Akademia Realizacji Dźwięku kieruje do Ośrodków Kultury oraz Teatrów i innych placówek zatrudniających realizatorów dźwięku ofertę umożliwiającą nieodpłatne dokształcanie kadry z zakresu Realizacji Dźwięku. Dzisiejsze czasy, w których szybko postępują zmiany technologiczne, wymagają stałego kształcenia kadry technicznej. Dzięki temu często bardzo drogie wyposażenie elektroakustyczne znajdzie się w bardziej fachowych „rękach”, jest efektywniej i bardziej świadomie wykorzystywane przez posiadających tytuł zawodowy pracowników. Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy jest krótki, trwa rok i nie wymaga wielkich nakładów czasu na realizację programu nauczania (zależnie od stopnia obecnej wiedzy pracownika). Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu mailowego: info@ard.edu.pl.

ARD zapraszamy również na roczną szkołę realizacji oświetlenia, gdzie będzie okazja nauczyć się efektywnej pracy na scenie oraz innych planach, które wymagają zastosowania różnych technik doświetlania. Więcej informacji na www.ard.edu.pl/kierunki/realizator-oswietlenia.

www.ard.edu.pl

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje