Konferencja OSKA2017 - studenci o akustyce

2017-02-08
Konferencja OSKA2017 - studenci o akustyce

Także studenci mają w Polsce swoją własną (i jedyną czysto studencką) konferencję naukową. Koło Naukowe Akustyki Architektonicznej (Akademia Górniczo-Hutnicza) oraz Studenckie Koło Akustyków (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza) zaprasza na 4. Ogólnopolską Studencką Konferencję Akustyków – OSKA 2017, która odbędzie się w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 na Akademii Górniczo-Hutniczej.

Od swojego startu w 2013 roku w Poznaniu OSKA gromadzi coraz więcej aktywnych studentów i doktorantów. Konferencja składa się w głównej mierze z krótkich referatów oraz prezentacji przedstawicieli przemysłu. Jest to niezwykła okazja do poszerzenia swojej wiedzy z zakresu akustyki, jak również do nawiązania kontaktów ze studentami z innych ośrodków naukowych oraz firmami działającymi w tej branży.

Akustyka jest interdyscyplinarną dziedziną nauki, dlatego na też Konferencji nie można narzekać na monotematyczność. Pojawiają się tematy z zakresu elektroakustyki, inżynierii dźwięku, przetwarzania sygnałów oraz akustyki wnętrz, a także wiele innych, które ciężko przypisać do konkretnej kategorii. Zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów związanych z akustyką, a także przedstawicieli przemysłu akustycznego. Więcej informacji odnośnie terminów i zasad uczestnictwa na stronie wydarzenia.

Miejsce: Kampus Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie
Termin: 31 marca – 2 kwietnia 2017
Strona internetowa konferencji: www.oska2017.agh.edu.pl

Live Sound & Installation jest patronem medialnym wydarzenia.

 

 

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje