Cyfrowy mikser RCF M18 w nowej, niższej cenie

2016-11-09
Cyfrowy mikser RCF M18 w nowej, niższej cenie

Arcade Audio informuje, iż cyfrowy mikser ze zdalnym sterowaniem RCF M18 do końca roku oferowany jest w atrakcyjnej cenie detalicznej – 2.250zł brutto.

RCF M18 to całkowicie zintegrowane narzędzie dla muzyków. Maksimum elastyczności i komfortu jest gwarantowane przez zintegrowany router WiFi i wbudowane anteny – jedyne o czym muzyk musi pomyśleć, to zadbać o swój instrument, i dzięki wewnętrznym symulacjom wzmacniaczy przeznaczonych dla gitarzystów i basistów bez taszczenia ciężkich i nieporęcznych paczek.

Osiem kanałów wejściowych zostało wyposażonych w hi-endowe przedwzmacniacze mikrofonowe na elementach dyskretnych. Ich 60-decybelowe zakres wzmocnienia jest cyfrowo kontrolowany przez aplikację MixRemote app. Dwa z dziesięciu wejść liniowych może być przełączona w tryb wysokiej impedancji, szczególnie przydatne do gitar akustycznych, elektrycznych i basów. Bramka, kompresor dynamiki i czteropasmowy korektor parametryczny dostępne są we wszystkich osiemnastu kanałach. Każdy z nich ma trzy wysyłki pomocnicze dedykowane do uzupełnienia trzema dedykowanymi procesorami efektów, i sześć wysyłek AUX dla monitorów scenicznych lub efektów zewnętrznych.

Mikser RCF M18 może też (od niedawna) współpracować nie tylko z Apple iOS, ale również z Androidem. Dodatkowo nowa wersja frimware’u, wraz z aplikacją MixRemote 2.0, dostarcza nowe funkcjonalności, usprawnienia i dodatkowe efekty przetwarzania, np. rozszerzone symulacje modelujące wzmacniacze Overloud, symulator gitary akustycznej oraz cztery dodatkowe efekty stomp box, metronom, grupy DCA i grupy mutowania oraz rozszerzone implementacje MIDI.

Więcej o mikserze M18 można przeczytać w naszym teście w numerze marcowym (LSI 3/2016).

www.rcf.it
www.arcadeaudio.pl

Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje