Bądź w eterze - na Sennheiserze

2016-07-07
Bądź w eterze - na Sennheiserze

Sennheiser wprowadza promocję systemów bezprzewodowych. Odzyskaj do 400 Euro przy zakupie nowego zestawu bezprzewodowego!

Firma Sennheiser wprowadza międzynarodową akcję, w której zwraca część pieniędzy za zakup nowego zestawu bezprzewodowego przy zwrocie starego. W promocji biorą udział najważniejsze systemy bezprzewodowe marki Sennheiser, a zwrócić można dowolny system, nawet innej marki, pod warunkiem jedynie, że jest sprawny. Ta zaskakująca akcja funkcjonuje do końca sierpnia 2016 w całej Europie i jest zarządzana przez niemiecką centralę Sennheisera.

Niedawno europejskie władze oficjalnie zapowiedziały, że zakres częstotliwości od 694 do 790 MHz zostaje zarezerwowany dla sieci komórkowych. Istnieje duże ryzyko, że stracą na tym użytkownicy mikrofonów bezprzewodowych i systemów monitoringu dousznego. Te urządzenia, pracujące w tym paśmie, będą zakłócane lub w ogóle przestaną działać. W miarę jak zachodzi zjawisko „Dywidendy 700”, negatywne konsekwencje dla mikrofonów bezprzewodowych będą coraz większe. Sennheiser jest na to przygotowany. Systemy bezprzewodowe tej marki działają w innych pasmach. Teraz przy zakupie systemu bezprzewodowego i zwrocie starego systemu firma Sennheiser udziela klientom końcowym rabatu aż do 400 Euro.

DO 400 EURO ZWROTU ZA ZAKUP NOWEGO SYSTEMU BEZPRZEWODOWEGO


Aby wziąć udział w promocji, należy w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2016 dokonać zakupu nowego systemu bezprzewodowego marki Sennheiser z listy produktów biorących udział w promocji, u dowolnego Autoryzowanego Partnera Sennheiser. Następnie wystarczy wypełnić zgłoszenie na stronie sennheiser.com/promotions i wysłać stary zestaw bezprzewodowy na adres podany w otrzymanym voucherze. Zwrot pieniędzy dokonywany jest na konto podane przez klienta w zgłoszeniu. Zwracane są następujące kwoty:

Zestawy       Zwrot za 1 kanał     Zakresy częstotliwości
ew 100 G3      €100 z VAT            wszystkie
ew 300 G3      €150 z VAT            wszystkie
ew 500 G3      €200 z VAT            wszystkie
AVX                  €150 z VAT             wszystkie
ew D1              €200 z VAT             wszystkie
seria 2000       €400 bez VAT         wszystkie

Szczegóły oraz regulamin promocji w języku polskim znajdują się na stronie sennheiser.pl/promocja-systemow-bezprzewodowych

Promocja jest ogłoszona i prowadzona przez firmę Sennheiser electronic GmbH & Co. KG na stronie internetowej sennheiser.com/promotions, nie łączy się z innymi ofertami i jest skierowana wyłącznie do użytkowników końcowych.

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje