Szkolenia z konsolet dLive

2016-01-12
Szkolenia z konsolet dLive

Firma Konsbud Audio, wyłączny dystrybutor marki Allen & Heath w Polsce, zaprasza na prezentację i szkolenie dotyczące konsolet dLive.

Planowane są po dwa wydarzenia w Warszawie i Poznaniu.
Warszawa: 25 stycznia ogólna prezentacja, a 26 stycznia certyfikowane szkolenie „dLive Certified Engineer”.
Poznań: 3 lutego ogólna prezentacja, a 4 lutego certyfikowane szkolenie „dLive Certified Engineer”.

dLive to niesamowicie intuicyjna i jednocześnie rozbudowana technologicznie najnowsza konsoleta od Allen & Heath. Najwyższa jakość, zaawansowany processing, intuicyjna i przejrzysta obsługa to jej główne zalety, o których będziecie mogli przekonać się podczas prezentacji.

Warszawa / Poznań:

25 stycznia / 3 luty
- godz. 11:00 – 16:00 (w tym obiad) – ogólna prezentacja konsolety dLive, wstęp bezpłatny.

26 stycznia / 4 luty
- początek godz. 10:00 (w przerwie obiad) – „dLive Certified Engineer”, czyli szczegółowe, praktyczne szkolenie z obsługi konsolety dLive. Wstęp: 150 zł. Program szkolenia jest opracowany przez firmę Allen & Heath. Spotkanie jest organizowane dla małych grup i jest zwieńczone uzyskaniem certyfikatu respektowanego na całym świecie.

Opłatę rejestracyjną na szkolenie w Warszawie należy uiścić przelewem do 22 stycznia, a na szkolenie w Poznaniu do 1 lutego.

Dane do przelewu: Konsbud Audio Sp. z o.o., nr konta: 87 1060 0076 0000 3210 0015 3917

Miejsce: Klub Mechanik, ul. Narbutta 87, Warszawa (Mokotów). Dokładna lokalizacja szkolenia w Poznaniu zostanie podana wkrótce.

Rejestracja: Wypełniony formularz zgłoszeniowy na szkolenie w Warszawie należy wysłać do 20 stycznia, a na szkolenie w Poznaniu do 28 stycznia, na adres: szkolenia@konsbud-audio.com.pl

Uwaga: Liczba miejsc ograniczona. Wstęp dla osób, które otrzymają mailowe potwierdzenie udziału po zakończeniu zbierania zgłoszeń.

http://www.konsbud-audio.pl

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje