Szkolenia z konsolety X32 i mikserów X Air oraz prezentacja nowych kolumn Turbosound IQ – Ostrowiec Św. / Rzeszów / Kraków

2015-06-12
Szkolenia z konsolety X32 i mikserów X Air oraz prezentacja nowych kolumn Turbosound IQ – Ostrowiec Św. / Rzeszów / Kraków

Firma SoundTrade zaprasza na kolejne bezpłatne szkolenia poświęcone obsłudze najpopularniejszych na rynku konsolet cyfrowych Behringer serii X32 oraz najnowszych cyfrowych mikserów serii X Air z wbudowanym routerem WiFi, obsługiwanych z urządzeń przenośnych typu tablet/smartfon w systemach iOS i Android.

Nowe sesje szkoleniowe odbędą się w następujących terminach:

23.06 (wtorek) Ostrowiec Świętokrzyski, Klub Perspektywy, Al. 3 Maja 5 (pod patronatem Świętokrzyskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu)

24.06 (środa) Rzeszów, Hotel Grein, Al. T. Rejtana 1

25.06 (czwartek) Kraków, Radio Kraków, Al. Juliusza Słowackiego 22

W trakcie szkolenia uczestnicy będą mieli ponadto okazję zapoznać się z najnowszymi kolumnami serii iQ brytyjskiej marki Turbosound. Wyposażono je w procesory DSP KLARK TEKNIK, wzmacniacze klasy D oraz specjalny system integracji akustycznej. Ta niezwykle innowacyjna koncepcja umożliwia bezpośrednią współpracę miksera z systemem nagłośnieniowym i przesyłanie do zestawów głośnikowych iQ do 16-tu cyfrowych kanałów za pośrednictwem skrętki komputerowej. Zestawy iQ są kompatybilne ze standardem ULTRANET, w który wyposażono między innymi miksery X32 oraz X Air.

Szkolenie poprowadzi Michał Dominowski, muzyk i realizator, znany m.in. z wieloletniej współpracy z zespołem Lao Che, dla którego przez ostatnie kilka lat realizował dźwięk na trasach z wykorzystaniem konsolety Behringer X32.

Zgłoszenia przyjmowane są po wypełnieniu formularza, który dostępny jest TUTAJ. Ilość miejsc na szkoleniach ograniczona.

www.soundtrade.pl

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje