Mistrzowskie nagłośnienie Target Sound na Mistrzostwach Świata w World of Tanks

2015-06-10
Mistrzowskie nagłośnienie Target Sound na Mistrzostwach Świata w World of Tanks

W dniach 25-26 kwietnia 2015 roku w hali EXPO w Warszawie odbył się kolejny wielki finał Mistrzostw Świata „Grand Final 2015” w popularnej grze World of Tanks. Podczas tego ogromnego wydarzenia, w którym wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy osób, kompleksową oprawę nagłośnieniową zapewniło Target Sound.


W ostatni weekend kwietnia br., 12 najlepszych na świecie e-sportowych zespołów wyłonionych w eliminacjach, zmagało się o tytuł najlepszej drużyny w grze World of Tanks w ramach tegorocznych Mistrzostw Świata. Mistrzostwa odbywały się w hali Expo XXI w Warszawie. Ten nowoczesny obiekt wystawienniczo - konferencyjny oferuje gościom ponad 13 500 m2 powierzchni w czterech halach. W tym roku do dyspozycji zawodników oddano dwie sceny. Target Sound był odpowiedzialny za oprawę nagłośnieniową w trakcie całego wydarzenia.

Szczególnym zadaniem, jakie stanęło przed Target Sound było zagwarantowanie wysokiej jakości przekazywanych dźwięków nie tylko graczom, ale także wszystkim zgromadzonym w hali Expo XXI oraz gościom, którzy śledzili rozgrywki za pomocą internetowych transmisji na żywo. Szacuje się, że dzięki transmisji online, relację obejrzały setki tysięcy ludzi na całym świecie.

By przygotować się do tego wyjątkowego wydarzenia i upewnić, że nagłośnienie będzie na najwyższym poziomie, Target Sound odbył dziesiątki godzin montażu sprzętu i cykle prób dźwięków przed rozpoczęciem mistrzostw. Sztab inżynierów i realizatorów Target Sound zadbał o najlepszą jakość dźwięku i staranność przygotowania, gwarantując przy tym najwyższą jakość realizacji i równomierną słyszalność wszystkim zgromadzonych na mistrzostwach gościom.

Specjaliści zmierzyli się z koordynacją nagłośnienia w trakcie dwóch dni trwania rozgrywek, a uczestnicy mogli cieszyć się wydobywającymi dźwiękami toczonych bitew z mistrzowskiego i nowoczesnego nagłośnienia L’Acoustics.

Więcej informacji na temat firmy zapewniającej obsługę techniczną wydarzenia Target Sound można znaleźć na stronie internetowej www.targetsound.pl

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje