AVID S6L TECHNICAL TOUR LONDYN-WARSZAWA-BERLIN, 26 maja, Warszawa

2015-05-15
AVID S6L TECHNICAL TOUR LONDYN-WARSZAWA-BERLIN, 26 maja, Warszawa

Nowa konsoleta Avid S6L zawita na jeden dzień do Polski! Konsbud Audio zaprasza na ekskluzywne spotkania ze sprzętem i osobami, które wiedzą o nim najwięcej i mogą odpowiedzieć na każde pytanie. Robb Allan, znany realizator dźwięku, ponownie przyjeżdża do Polski w towarzystwie Chrisa Lambrechtsa i Ansgara Liema z firmy Avid. W swoim europejskim Technical Tour, między Londynem a Berlinem zatrzymują się na jeden dzień w Warszawie, aby specjalnie dla polskich klientów przeprowadzić prywatne sesje z nowymi konsoletami S6L.

Data: 26 maja 2015, wtorek

Godziny sesji: 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00

Miejsce: Konsbud Audio, Gajdy 24, Warszawa Ursynów

Koncepcja: Sesje odbywają się o każdej pełnej godzinie, w sesji może uczestniczyć max. 4-6 osób.

Zakres: Do dyspozycji uczestników są dwie konsolety Avid S6L i dwóch prowadzących: Robb Allan i Chris Lambrechts.

Ponadto... czekając na swoją sesję można napić się kawy, zjeść coś dobrego i zapoznać się z innym sprzętem: konsoletą Avid S3L, monitorami MAX2 d&b audiotechnik, mikrofonami Audio-Technica i hi-endowymi systemami mikrofonów bezprzewodowych Wisycom. Jeżeli uczestnicy są szczególnie zainteresowani wybranymi produktami z oferty Konsbud Audio należy to zaznaczyć w formularzu, a firma postara się, aby się tam znalazły:) Zainteresowani będą mogli się udać do pobliskiego showroomu z monitorami odsłuchowymi z serii SAM firmy Genelec. Osobom przyjeżdżającym spoza Warszawy firma może zapewnić transport z Dworca Centralnego.

Zapisy: formularz zgłoszeniowy należy wysłać do 21 maja (czwartek) na adres: szkolenia@konsbud-audio.com.pl W formularzu proszę zaznaczyć wybraną godzinę prezentacji. Liczba miejsc ograniczona.

Prowadzący:

Robb Allan – realizator dźwięku, który pracował z takimi artystami jak m.in. Coldplay, Massive Attack, Natalie Imbruglia. Odpowiadał też za dźwięk podczas takich wydarzeń jak MTV Music Awards, Brit Awards czy też ceremonia otwarcia mistrzostw świata w piłce nożnej.

Chris Lambrechts – live sound application specialist, Avid

Ansgar Liem – live sound sales Europa Centralna, Avid

 

UWAGA: już teraz Konsbud Audio zaprasza na czerwcowe prezentacje nowego systemu nagłośnieniowego Y d&b audiotechnik (16 czerwca, bliskie okolice Warszawy). Więcej informacji wkrótce.

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje