Szkolenie Meyer Sound

2014-10-03
Szkolenie Meyer Sound

Wspólnie z firmą Polsound zapraszamy na szkolenie dla profesjonalistów w dziedzinie realizacji dźwięku live, której problemy produkcyjne i technologiczne są obecnie mocniej powiązane z branżą studyjną i produkcją muzyczną. Szkolenie odbędzie się w dniu 23 października 2014 w klubie Wytwórnia przy ul. Łąkowej 29 w Łodzi.

Z ramienia MEYER SOUND LABORATORIES seminarium poprowadzi Steve Bush – legenda w świecie produkcji live.

Steve Bush jest odpowiedzialny w firmie Meyer Sound za wsparcie technologiczne, ale chętnie też dzieli się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, jakie zdobył pracując jako akustyk wielu znanych zespołów i wykonawców (m.in. Norah Jones). Przyjemność sprawia mu nie tylko nauczanie innych, ale także praca w studiach nagraniowych.

Program całodniowego seminarium skupi się na praktycznych technikach i metodach szybkiego oraz efektywnego projektowania, instalacji i optymalizacji systemów wyrównanych liniowo.
Szkolenie będzie skierowane do osób, które mają lub będą miały do czynienia z projektowaniem i/lub używaniem tego rodzaju systemów nagłośnienia.

Podczas spotkania omawiane będą takie zagadnienia jak:

  • Przegląd komponentów systemu i elementów zawieszania wraz z przykładami składania i ukierunkowywania grona.
  • Praca z profesjonalnym programem pomiarowo-projektowym MAPP Online XT. Pokazanie kilku przykładowych projektów różnego rodzaju, wypracowanych dla konkretnych aplikacji z uwzględnieniem zmiennych, dot. czemu projekt ma służyć.
  • Omówienie zakresu kontroli systemu oraz jego infrastruktury dystrybucji sygnałowej i zasilania.
  • Użycie procesorów sygnałowych oraz oprogramowania do ich kontroli (praca z Galileo i programem Compass)
  • Optymalizacja i strojenie systemu za pomocą platformy pomiarowej SIM3.
  • Użycie zapisanych ustawień w programie Compass. Odsłuch wielu przykładów ustawień poprawnych i niepoprawnych, z którymi często można się spotkać (włącznie z typowymi błędami w okablowaniu i ustawieniach konsolety).
  • Metodologia integracji systemu wyrównanego liniowo z elementami dogłośnienia, sekcji sub-niskotonowych oraz liniami opóźniającymi (omówienie i ćwiczenia).
  • Prezentacja możliwości najnowszego systemu wyrównanego liniowo Meyer Sound – LYON wraz z zestawami sub-niskotonowymi 1100-LFC.

Osoby biorące udział w tym szkoleniu uzyskają certyfikat uczestnictwa sygnowany przez prowadzącego oraz firmę Polsound.

Koszt szkolenia 190 zł netto. (Cena zawiera również karnet na Festiwal Soundedit a także lunch i przerwę kawową).

Formularz zgłoszeniowy

www.polsound.pl

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje