Tannoy, Lab.gruppen i Lake w ofercie Polsound

2014-07-04
Tannoy, Lab.gruppen i Lake w ofercie Polsound

Kontynuując tradycję dystrybucji jedynie najlepszych marek Polsound dołączył do swojej oferty trzy znakomite linie produktów wyznaczających najwyższe standardy w swoich dziedzinach.

Tannoy

Ponad 80 lat innowacji w branży audio

Tannoy, jedna z najdłużej działających i najbardziej renomowanych marek w branży audio, założona została w 1926 roku w Londynie jako Tulsemere Manufacturing Company. Dziś jedynie kliku producentów sprzętu audio cieszy się równie wysoką reputacją i bogatym dorobkiem w dziedzinie innowacyjności, zaś nazwę Tannoy można napotkać w wielu najbardziej prestiżowych instalacjach dźwiękowych na całym świecie.

Lab.gruppen

Synonim absolutnej perfekcji w dziedzinie profesjonalnych wzmacniaczy dla celów nagłośnieniowych

Firma została powołana do życia ponad 30 lat temu w Szwecji, gdzie do dziś produkowane są wzmacniacze. Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii zasilaczy impulsowych oraz szeregu innych, opatentowanych rozwiązań technologicznych oferowane przez Lab.gruppen zaawansowane wzmacniacze oraz systemy zarządzania głośnikami aktywnymi wyróżniają się pełną niezawodnością i najwyższą jakością dźwięku.

Lake

Referencyjny standard dla dźwięku koncertowego

Pojęcie „ referencyjnego standardu” to do pewnego stopnia frazes w świecie audio, jednak w rzadkich przypadkach jego użycie znajduje pełne uzasadnienie. Jednym z przykładów jest Lake – prawdziwa ikona branży, firma, która już ponad dekadę temu zdefiniowała kształt świata cyfrowego przetwarzania dźwięku w zastosowaniach koncertowych. Jej produkty wybierane są przez realizatorów dźwięku na całej kuli ziemskiej, a także największe agencje koncertowe i rentalowe – wyznaczając w ten sposób standard do naśladowania.

www.polsound.pl

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje