Apart Audio w dystrybucji Konsbud Audio

2014-05-23
Apart Audio w dystrybucji Konsbud Audio

Konsbud Audio informuje, że od 25 czerwca 2014 roku staje się autoryzowanym generalnym przedstawicielem Apart Audio na terenie Polski.

Apart Audio jest marką należącą do belgijskiej firmy Audioprof NV, założonej w 1992 roku. Firma może się poszczycić wieloletnim doświadczeniem zdobytym przy projektowaniu i produkcji urządzeń audio przeznaczonych na profesjonalny rynek instalacyjny. Apart Audio zostało założone przez instalatorów i dla instalatorów, dlatego dobrze zna potrzeby swoich Klientów.

W ofercie firmy znajdziemy kompletne rozwiązania umożliwiające zrealizowanie różnorodnych instalacji nagłośnieniowych – od małego sklepu, baru czy restauracji po baseny, studia fitness, kościoły, campingi czy duże sale audytoryjne. Liczne realizacje można zobaczyć na stronie www.apart-audio.com

Firma dostarcza urządzenia do instalacji 100-woltowych jak i niskoomowych. Zaczynając od głośników do zabudowy, głośników gabinetowych, projektorów dźwięku, poprzez elektronikę – matryce, wzmacniacze, wielostrefowe wzmacniacze miksujące, stacje przywoławcze po sterowniki i akcesoria . Apart Audio zapewnia wszystkie niezbędne elementy kompletnej instalacji audio. Warto dodać, że wszystkie produkty są objęte 5-letnią gwarancją producenta i wyróżniają się szczególnie korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

Konsbud Audio, dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku profesjonalnych urządzeń audio, jest stabilnym, solidnym i przewidywalnym partnerem. Zapewnia wsparcie techniczne, dostępność produktów, szybką dostawę, a przede wszystkim otwartość na potrzeby Klienta, co leży u podstaw wspólnego sukcesu.

www.konsbud-audio.pl

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje