Warsztaty 'Nowoczesne technologie w obiektach teatralnych'

2014-03-31
Warsztaty 'Nowoczesne technologie w obiektach teatralnych'

Firma Dysten zaprasza na warsztaty „Nowoczesne technologie w obiektach teatralnych”, które odbędą się 15 i 16 kwietnia w Katowicach w Teatrze Śląskim (15 kwietnia) oraz w Warszawie w Kinie Iluzjon (16 kwietnia).

Dość napięty program warsztatów zaplanowano tak, aby poruszyć szereg istotnych tematów związanych z techniką teatralną, nie tylko nagłośnieniową, ale również z innych dziedzin – multimediów, systemów bezpieczeństwa i innych.

Wśród prelegentów są m.in. Aline Guillard – Dyrektor Techniczna Opera Comique Paris, która opowie jak skutecznie połączyć sztukę z nowoczesną technologią dźwięku, Wojciech Zieliński – projektant systemów nagłośnieniowych, który zaprezentuje jak wkomponować system nagłośnieniowy w starą i nowoczesną architekturę, Wolfgang Voigt – Product Manager Lawo A.G, który przygotował prezentację o cyfrowych konsoletach tej firmy i ich zastosowaniach w teatrach, a także Arthur van Maurik – ACS BV Holandia, który zaprezentuje system kontrolowania akustyki, odkrycie Uniwersytetu Technicznego w Delfi i ACS.

Warsztaty rozpoczną się o godzinie 10 i planowane są mniej więcej do godziny 16. Dla zarejestrowanych uczestników wstęp wolny.

Rejestracja na stronie www.dysten.pl

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje