Ogólnopolskie Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy

2013-08-12
Ogólnopolskie Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy

W dniach 10 - 11 października 2013 w Hotelu Windsor w Jachrance odbędzie się kolejna edycja Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego Schrack Seconet i Partnerzy. W ciągu dwóch dni specjalistycznych, merytorycznych wykładów połączonych z praktycznymi warsztatami, uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zaawansowanych systemów bezpieczeństwa.

Podobnie jak w roku 2012 słuchacze będą mogli, nie tylko w głębszy i pełniejszy sposób zapoznać się ze specyfiką systemów bezpieczeństwa w kontekście ochrony przeciwpożarowej, ale także będą mieli możliwość w sposób praktyczny przekonać się, jak funkcjonują systemy we wzajemnej interakcji. Najważniejszym punktem imprezy będzie prezentacja „na żywo” procedury zadziałania wszystkich zintegrowanych systemów bezpieczeństwa podczas pożaru.

Podczas dwóch dni merytorycznych spotkań z najlepszymi ekspertami w branży słuchacze zapoznają się z najnowszymi wytycznymi, dotyczącymi projektowania takich systemów jak: SSP, DSO, BMS, SMS, CCTV, SKD, SUG, sterowania oddymianiem i wydzieleniami pożarowymi, a także sieci strukturalnych. Swoje referaty wygłoszą wybitni reprezentanci branży zabezpieczeń m.in.: przedstawiciele instytucji badawczych, najlepszych, specjalistycznych uczelni technicznych oraz niezależni specjaliści, zajmujący się problematyką systemów bezpieczeństwa.

Do współorganizacji jedynego w branży zabezpieczeń szkolenia na tak dużą skalę zostali zaproszeni producenci innych systemów: BELIMO Siłowniki S.A. – lider w produkcji napędów klap pożarowych oraz siłowników i zaworów przeznaczonych do instalacji HVAC; GAZEX – firma zajmująca się konstruowaniem, produkcją oraz propagowaniem stosowania elektronicznych urządzeń do wykrywania i pomiaru stężeń gazów toksycznych i wybuchowych, Johnson Controls – czołowy dostawca produktów i usług w zakresie systemów HVAC (chłodnictwa, wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania) oraz Systemów Automatyki Budynkowej i BMS; Schrack Technik Polska Sp. z o. o. - wiodący dostawca produktów i rozwiązań w zakresie rozdziału energii elektrycznej oraz transmisji danych teletechnicznych, Sony Europe Limited - jeden z największych światowych producentów elektroniki użytkowej i profesjonalnej , w tym CCTV; Supo Cerber Sp. z o. o. - dostawca innowacyjnych systemów gaszenia mgłą wodną, szczególnie obiektów zabytkowych (drewnianych ) oraz przemysłowych, TOA Electronics Europe GmbH Sp. z o. o. - lider na rynku systemów nagłośnieniowych, komunikacyjnych i bezpieczeństwa (DSO), XTRALIS (UK) Ltd.- wiodący dostawca zaawansowanych rozwiązań z zakresu wczesnego wykrywania pożaru, gazu i zagrożenia bezpieczeństwa.

Udział w dwudniowych warsztatach zostanie potwierdzony wspólnym certyfikatem, wystawionym przez Schrack Seconet Polska oraz wszystkich Partnerów spotkania. Otrzymanie dokumentu z kompletem podpisów wszystkich producentów uzależnione będzie od udziału uczestnika w poszczególnych sesjach szkolenia.

Firma Schrack Seconet jest jednym z największych i najbardziej znanych producentów systemów sygnalizacji pożarowej na świecie. Od wielu lat Schrack Seconet Polska jest liderem na rynku polskim w sprzedaży najnowocześniejszych rozwiązań z dziedziny zabezpieczeń. Na przestrzeni niemal trzydziestu lat działalności Schrack Seconet w Polsce, na liście referencyjnej firmy pojawiło się ponad 2500 obiektów, które zostały wyposażone w całą gamę systemów ochrony ppoż. oraz systemów komunikacji.

Kontakt:

marta.nowak@schrack-seconet.pl

www.schrack-seconet.pl

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje