Akademia Dźwięku 2013

2013-05-24
Akademia Dźwięku 2013

Akademia Dźwięku to impreza organizowana przez dobrze znaną na naszym rynku firmę Audio Plus, w ofercie której znajdują się produkty Midas Consoles, Klark Teknik, Electro-Voice, Clair Brothers, Sokool oraz kilku innych. Na wstępie trzeba też wspomnieć, że Audio Plus obchodzi w tym roku piękny jubileusz 15-lecia istnienia. Gratulujemy!

Akademia Dźwięku 2013 odbyła się 24 kwietnia, w Domu Kultury w Izabelinie pod Warszawą. Akademię otwarto o godzinie 10. Gości powitali panowie Krzysztof Sokół, czyli Prezes Zarządu firmy, oraz Sebastian Pawlak, piastujący w Audio Plusie stanowisko Dyrektora Handlowego.

Kolejny punkt programu nosił tytuł „Mity i fakty, czyli cała prawda o kolumnach głośnikowych”, a prelegentem był Maciej Błachnio. Po przerwie na kawę przedstawiona została oferta EV w kategorii zestawów głośnikowych oraz wzmacniaczy. Omówienie to wsparto próbkami muzyki mechanicznej, a także występem na żywo duetu wokalno-gitarowego Ludwina Popielarz i Maciej Starnawski. Tę część poprowadził Sebastian Pawlak, wspólnie z Bartłomiejem Pałką, handlowcem i Brand Managerem EV. Po kolejnej przerwie kawowej ponownie na scenie pojawili się panowie Pawlak i Pałka, by tym razem przedstawić mikrofony, jakie oferuje Electro-Voice. Kolejna przerwa była już przerwą obiadową, a po niej nastąpiła ta prezentacja – na którą większość uczestników czekała –zestawów Electro-Voice ZLX, które podczas tej imprezy miały swoją polską premierę. Po kolejnej przerwie na kawę nastąpiła seria prezentacji produktów pozostałych marek znajdujących się w ofercie gospodarza Akademii Dźwięku, zaś po nich prelekcja „15 lat Audio Plusa”.

Szersza relacja z Akademii Dźwięku Electro-Voice’a oraz opis premierowych zestawów ZLX już wkrótce w czerwcowym numerze Live Sound & Installation – zapraszamy.

www.audioplus.pl

Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje