Darmowe szkolenie z cyfrowych mikserów Rolanda – weź udział i wygraj Apple iPad 3!

2013-04-23
Darmowe szkolenie z cyfrowych mikserów Rolanda – weź udział i wygraj Apple iPad 3!

Chcesz się przekonać, jak łatwo i szybko opanować obsługę cyfrowych mikserów Rolanda? A przy tym wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą jest Apple iPad3 – narzędzie niezbędne w pracy współczesnego realizatora, nagłośnieniowca i muzyka? Zarejestruj się na darmowe warsztaty, które odbędą się w maju w Krakowie, Warszawie i Poznaniu!

Roland poszerzył niedawno ofertę cyfrowych mikserów o niedrogi model M-200i oferujący pełną obsługę z poziomu oprogramowania na tablety Apple iPad. Ten mikser cyfrowy będzie głównym bohaterem szkoleń. Dzięki niewielkim rozmiarom, niskiej wadze (zaledwie 9.8 kg) i bezprzewodowej komunikacji, Roland M-200i jest idealnym mikserem do obsługi eventów, koncertów klubowych, czy dla zespołów eventowych i weselnych. Obsługa miksera łączącego przejrzysty interfejs graficzny i 17 zmotoryzowanych tłumików pracujących na 2 warstwach z możliwością zdefiniowania dodatkowych 2 warstw użytkownika jest niezwykle przejrzysta. Przekonaj się, jak łatwe i szybkie jest opanowanie miksu na Roland M-200i :-)

Podczas szkolenia omówione zostaną również pozostałe dwa modele mikserów Rolanda – M-380 oraz największy M-480. W części warsztatowej do dyspozycji uczestników będzie 5 konsolet Roland M-200i oraz 2 M-480 i jedna M-380, jak również system monitoringu osobistego M-48. Szkolenie zakończą warsztaty praktyczne: "Jak zapewnić komfortowy odsłuch monitorowy i zapanować nad sprzężeniami".

Szkolenia i warsztaty odbędą się w następujących terminach:

7.05 – Kraków

8.05 – Warszawa

14.05 – Poznań

Każdy uczestnik szkolenia może wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest Apple iPad 3. Do wypełnienia będzie krótki test – poprawne odpowiedzi dopuszczą do uczestnictwa w drugiej turze. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w 10-rocznicę powstania portalu E-MUZYK.pl – 21 maja 2013.

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy kierować na adres e-mail mailto:warsztaty@e-muzyk.net.pl. Ilość miejsc OGRANICZONA. Organizatorem cyklu szkoleń jest PortalNaglosnieniowy.pl. Patronem technologicznym jest Roland Polska. Więcej informacji na www.PortalNaglosnieniowy.pl.

Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje