Nagroda MIPA dla cyfrowej konsolety X32 Behringera

2013-04-18
Nagroda MIPA dla cyfrowej konsolety X32 Behringera

Na targach Musikmesse/Prolight+Sound 2013 we Frankfurcie cyfrowa konsoleta X32 firmy Behringer, otrzymała prestiżową nagrodę MIPA. Konsoleta nominowana była w dwóch kategoriach dotyczących konsolet: (Project Studio i Live).

Po raz 14-ty czytelnicy ponad 100 czasopism z całego świata głosowali na najlepsze instrumenty muzyczne i sprzęt audio pokazany przez producentów ma przełomie 2012 i 2013 roku. Nominowane i nagrodzone w 40 kategoriach urządzenia zostały zaprezentowane w trakcie specjalnej ceremonii wręczenia nagród MIPA, która miała miejsce podczas targów Musikmesse/Prolight+Sound w czwartek, 11 kwietnia we Frankfurcie.

W ceremonii wzięło udział ponad 300 przedstawicieli producentów i dystrybutorów instrumentów muzycznych i sprzętu audio z całego świata. Międzynarodowa Nagroda Prasowa - jako jedna z najważniejszych nagród przyznawana sprzętowi audio zajmuje miejsce, które można porównać do nagrody „Grammy” przyznawanej w przemyśle muzycznym.

Polskiego przedstawiciela marki Behringer bardzo cieszy nagroda dla konsolety X32, która w kategorii Live pokonała dwa stoły konkurencji: DiGiCo SD5 i Soundcraft Si Performer. Od momentu pojawienia się jej w ubiegłym roku w Polsce, te cyfrowe konsolety pracują w wielu salach koncertowych, placówkach kultury, bardzo chętnie są także używane przez firmy nagłośnieniowe i zespoły, które cenią sobie jej uniwersalność nowoczesność i wygodę.

Więcej informacji: www.soundtrade.pl

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje