Świecące gwiazdy – Patrick Woodroffe w Polsce

2013-03-19
Świecące gwiazdy – Patrick Woodroffe w Polsce

Firma Clay Paky i Prolight zaprasza – po raz pierwszy w Polsce – na seminarium dla oświetleniowców i scenografów z cyklu „Świecące Gwiazdy”, które odbędzie się 23 kwietnia w Warszawie. „Świecącą gwiazdą” seminarium będzie Patrick Woodroffe.

 

Patrick Woodroffe to jeden z najbardziej znanych projektantów oświetlenia na świecie, autor – między innymi – projektu oświetlenia ceremonii otwarcia ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie, licznych produkcji teatralnych i filmowych, a także autor oświetlenia tras koncertowych takich gwiazd jak Michael Jackson, Tina Turner, The Rolling Stones, AC/DC i wielu innych.

Gość spotkania będzie opowiadał o swojej pasji życiowej oraz doświadczeniach zdobytych przy współpracy z największymi sławami światowego show-business’u. Konferencja w całości będzie tłumaczona symultanicznie na język polski. W trakcie seminarium przewidziane są prezentacje produktowe, w tym polska premiera Clay Paky SHARPYWash!

Seminarium odbędzie się we wtorek 23 kwietnia 2013 r. w Warszawie, w Teatrze CAPITOL, w godzinach od 10 do 16. Udział w wydarzeniu jest odpłatny – koszt dla jednej osoby to 123 zł (100 zł + 23%VAT).

Można się już rejestrować na stronie internetowej: www.lightschool.pl i dobrze jest się pośpieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona!

www.claypaky.it
www.prolight.com.pl

Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje