Firmy RED i Movecat w oficjalnej dystrybucji P.S. TEATR

2012-12-23
Firmy RED i Movecat w oficjalnej dystrybucji P.S. TEATR

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne „Teatr” sukcesywnie powiększa swoje i tak już bardzo bogate portfolio. Do niemieckiej firmy Movecat dołączył ostatnio włoski RED, które to marki znalazły się w oficjalnej i wyłącznej dystrybucji P.S. TEATR na terenie Polski.

Movecat to niemiecka marka specjalizująca się w produkcji wyciągarek łańcuchowych oraz sterowników do nich. Produkty firmy charakteryzują się wysokim standardem bezpieczeństwa oraz dużą funkcjonalnością. Urządzenia są projektowane i wykonywane w Niemczech zgodnie z normami bezpieczeństwa takimi jak D8, D8 Plus, SQ P2 igvw, BGV C1, czy DIN EN 6150. Wyciągarki Movecat są w stanie unieść ciężar do 5000 kg z prędkością od 2 do 40 metrów na minutę w zależności od obciążenia. Cechuje je niezawodność oraz solidność zastosowanych technologii.

P.S. TEATR włączył do swojej oferty włoską firmę RED specjalizującą się w produkcji ruchomych głów i naświetlaczy wyposażonych w wyładowcze i ledowe źródła światła. Bogata oferta głowic ze spotami wykonanymi w technologii LED charakteryzuje się doskonałą jakością i bardzo dobrymi cenami.

Już wkrótce na stronie będzie dostępny pełen katalog produktów znajdujących się w ofercie firm.

www.teatr.com.pl

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje