Szkolenie „Profesjonalne Mikrofony Marki Audio-Technica”, 20.XI.2012

2012-11-10
Szkolenie „Profesjonalne Mikrofony Marki Audio-Technica”,  20.XI.2012

Firma Konsbud-Audio, będąca dystrybutorem sprzętu marki Audio-Technica, zaprasza na szkolenie dotyczące profesjonalnych mikrofonów, które odbędzie się 20 listopada 2012 r. w Warszawie.

Szanowni Klienci!

Firma Konsbud-Audio jest wyłącznym dystrybutorem sprzętu marki Audio-Technica na terenie Polski. Zależy nam na tym, aby zapewniać naszym Partnerom dostęp do pełnej i wyczerpującej informacji na temat produktów, co umożliwia wykorzystanie w pełni ich możliwości.

Audio-Technica to jeden ze światowych liderów w produkcji profesjonalnych mikrofonów najwyższej klasy. Sprzęt tej marki zyskał szerokie grono zwolenników wśród światowych i polskich gwiazd estrady na stałe wpisując się w ridery techniczne. Dużą popularnością cieszy się też w stacjach radiowych i telewizyjnych oraz jako element instalacji elektroakustycznych w teatrach, filharmoniach, salach koncertowych i widowiskowych, a także obiektach sportowych.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez naszych Klientów przygotowaliśmy dla Państwa, wspólnie ze specjalistami z firmy Audio-Technica, szkolenie dotyczące profesjonalnych mikrofonów dla różnego rodzaju zastosowań. Wśród omawianych zagadnień znajdą się między innymi superkierunkowe mikrofony typu shotgun, wielkomembranowe mikrofony studyjne oraz mikrofony reporterskie. Będzie to doskonała okazja, aby uzyskać odpowiedź nawet na najbardziej szczegółowe pytania techniczne, których nie da się znaleźć w żadnych innych źródłach.

 

Szkolenie Profesjonalne mikrofony marki Audio-Technica odbędzie się 20 listopada 2012 r. o godzinie 10:45 w Warszawie.

Prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie i wysłać do dnia 12 listopada 2012 r. (poniedziałek) na adres: m.wojcik@konsbud-audio.com.pl

W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymają Państwo maila potwierdzającego udział w szkoleniu.

Wypełniając formularz zgłoszeniowy, zachęcamy do podawania zagadnień, którymi są Państwo zainteresowani – zostanie to uwzględnione w treści szkolenia! Mogą Państwo liczyć na najwyższej jakości merytorykę, gdyż prowadzącym będzie Alex Lepges, pełniący funkcję menedżera ds. produktu i wsparcia technicznego w firmie Audio-Technica.

Serdecznie zapraszamy do zapisów, gdyż liczba miejsc jest ograniczona!

Szczegółowe informacje: Wojciech Mazurek, w.mazurek@konsbud-audio.com.pl , kom. 607 175 944.

www.konsbud-audio.com.pl

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje