Nowa strona internetowa Konsbud-Audio

2012-09-17
Nowa strona internetowa Konsbud-Audio

Firma Konsbud-Audio uruchomiła nową stronę internetową, w całości poświęconą zrealizowanym projektom elektroakustycznym.

Obok dystrybucji sprzętu audio renomowanych marek, firma od wielu lat odnosi sukcesy w dziedzinie instalacji dźwiękowych. Konsbud-Audio oferuje swoim klientom kompleksowe usługi w zakresie projektowania, integracji i wykonawstwa profesjonalnych systemów nagłośnieniowych i audiowizualnych.

Wśród zrealizowanych projektów znajdują się skomplikowane instalacje dla stacji radiowych i telewizyjnych, zaawansowane systemy w teatrach i salach koncertowych, ale również prostsze systemy na potrzeby sal konferencyjnych, centrów kultury i szkół.

Nowa strona internetowa w intuicyjny i obrazowy sposób prowadzi użytkownika po wykonanych przez Konsbud-Audio instalacjach w różnego typu obiektach. Na przestrzeni lat firma zrealizowała projekty w takich miejscach jak Teatr Narodowy w Warszawie, największa w Polsce Hala Sportowo – Widowiskowa Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu czy też Gorzowskie Centrum Edukacji Artystycznej.

Po więcej informacji zapraszamy na www.elektroakustyka-projekty.pl

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje