Słuchawki Sennheiser HD 598 z nominacją do nagrody Dobry Wzór 2012

2012-05-31
Słuchawki Sennheiser HD 598 z nominacją do nagrody Dobry Wzór 2012

Wyjątkowe słuchawki Sennheiser HD 598 otrzymały rekomendację do konkursu Dobry Wzór, odbywającego się corocznie w Warszawie pod patronatem Ministra Gospodarki.

Organizatorem konkursu jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego, którego eksperci nominują nowo pojawiające się na rynku produkty w czterech kategoriach: Sfera Domu, Sfera Pracy, Sfera Publiczna oraz Sfera Usług. Słuchawki Sennheiser HD 598 zostały docenione za wyjątkowy na rynku projekt i wykonanie. Zmierzą się w kategorii Sfera Domu, w której za konkurencję mogą mieć dowolny produkt przeznaczony do użytku domowego. To, że zostały zauważone i już pokonały wiele innych produktów, jest dla nas powodem do dumy.

Słuchawki Sennheiser HD 598 należą do kategorii słuchawek domowych Hi-End. Są to otwarte, wokółuszne słuchawki, które charakteryzują się wyjątkowym wyglądem w kolorach kremowym i brązowym. Pojawiły się na rynku w 2010 roku. Wykonano je z materiałów wysokiej jakości: solidnego tworzywa i metalu (pałąk), sztucznej skóry (pokrycie poduszki pałąka), weluru (poduszki nauszników).

Są wyposażone w neodymowe przetworniki, które zapewniają najwyższą jakość brzmienia. Ich jednostronnie wyprowadzony przewód jest wymienialny. W komplecie dostarczono przejściówkę duży Jack-mały Jack. Jak wszystkie słuchawki Sennheiser, ten model objęty jest dwuletnią gwarancją realizowaną w Polsce.

Aby dowiedzieć się więcej o słuchawkach Sennheiser HD 598, kliknij TUTAJ

Dobry Wzór to ogólnopolski konkurs na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na krajowym rynku. Instytut Wzornictwa Przemysłowego organizuje go od 1993 roku. To jedyny w kraju niezależny monitoring wzorniczy rynku. Do konkursu rekomendowane są produkty i usługi wskazywane przez ekspertów Instytutu, którzy w ciągu roku analizują nowe produkty i usługi wprowadzane na rynek.

Nagrody główne Dobry Wzór przyznawane są w czterech kategoriach produktowych: Sfera Domu, Sfera Pracy, Sfera Publiczna i Sfera Usług. Finałowym wydarzeniem Konkursu jest wystawa Dobry Wzór, na której kilkudziesięciu finalistów prezentuje swoje produkty i usługi. Wystawa prezentowana jest w salach Instytutu i innych miejscach w kraju i za granicą. Aby dowiedzieć się więcej o konkursie Dobry Wzór, kliknij tutaj: http://iwp.com.pl/projekty_dobry_wzor

Sennheiser Group, z siedzibą główną w miejscowości Wedemark koło Hanoweru w Niemczech, jest wiodącym na świecie producentem mikrofonów, słuchawek i systemów transmisji bezprzewodowej. Ta rodzinna firma, utworzona w 1945 roku, odnotowała sprzedaż rzędu 468 milionów Euro w 2010 roku. Sennheiser zatrudnia ponad 2100 ludzi na całym świecie i posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Irlandii i USA. Firma jest reprezentowana na całym świecie przez działy we Francji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Danii, Niemczech, Rosji, Hongkongu, Indiach, Singapurze, Japonii, Chinach, Kanadzie, Meksyku i w USA, oraz przez partnerów handlowych w wielu innych krajach.

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje