System D&B Audiotechnik J w Polsce

2012-05-10
System D&B Audiotechnik J w Polsce

Agencja Artystyczna ARENA z Dębicy, znana do tej pory jako dostawca najwyższej jakości technologii scenicznych i oświetleniowych, wkracza na arenę dźwiękową.

To wydarzenie owiane było od zawsze nutą sensacji i tajemnicy, ale pewnym też było, że wreszcie kiedyś nastąpi. System D&B Audiotechnik J już wkrótce będzie na stałe grał w Polsce.Agencja Artystyczna ARENA z Dębicy, znana do tej pory jako dostawca najwyższej jakości technologii scenicznych i oświetleniowych, wkracza na arenę dźwiękową. ARENA, oprócz tego, iż będzie dysponowała najwyższej klasy riderowym systemem J, zakupiła również konsolety AVID PROFILE oraz ALLEN&HEATH iLive, a także system monitorowy D&B Audiotechnik. Oprócz najwyższej klasy sprzętu, firma dysponuje najwyższej klasy specjalistami z zakresu technologii dźwiękowych.Właściciel firmy - Paweł Szczerbiński - jak mało kto ma świadomość, że w ślad za najlepszą technologią muszą iść najlepsi ludzie oraz najwyższej jakości akcesoria – zasilanie, okablowanie, statywy itp. System dźwiękowy od wejść konsolety po przetworniki w głośnikach, wliczając w to obsługę, to jedna całość, jeden organizm i to jak działa, zależne jest od każdego pojedynczego elementu tej układanki.

Gratulujemy Pawłowi, jego firmie i trzymamy kciuki za nowego, istotnego gracza na polskiej scenie nagłośnieniowej. Skoro największy metalowy festiwal w Europie Wacken Fest zaufał Serii J, to znaczy że z ARENY też będzie głośno... Do zobaczenia w trasie!

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje