Szkolenie z zakresu techniki mikrofonów bezprzewodowych

2012-03-26
Szkolenie z zakresu techniki mikrofonów bezprzewodowych

Już we wtorek 3 kwietnia w siedzibie firmy Aplauz w Łomiankach odbędzie się szkolenie z zakresu systemów bezprzewodowych i technik mikrofonowych.

W świecie kurczącej się drastycznie przestrzeni RF (równoległa transmisja cyfrowych i analogowych stacji telewizyjnych, powszechność systemów bezprzewodowych, mnogość́ innych urządzeń wykorzystujących pasmo radiowe) znajomość zasad konfiguracji i reguł korzystania z tego rodzaju rozwiązań w równym stopniu decyduje o bezproblemowej pracy z systemami mikrofonowymi, co stosowanie wysokiej jakości sprzętu.

Firma Sennheiser od lat jest niekwestionowanym liderem rozwiązań bezprzewodowych. Urządzenia właśnie tej marki stosowane są w najbardziej wymagających projektach, wykorzystujących wielokanałowe systemy bezprzewodowej transmisji dźwięku.

Szkolenie praktyczne pomoże Państwu i Państwa pracownikom uzyskać praktyczną wiedzę z zakresu fizyki, konfiguracji i pracy z systemami bezprzewodowej transmisji dźwięku. Wiedzę tę będą Państwo mogli wykorzystać w codziennej pracy, poprawiając jakość i bezpieczeństwo użytkowania systemów. O transmisji bezprzewodowej nikt nie wie więcej niż Sennheiser.

Dodatkowo przedstawimy rozwiązania praktycznego stosowania współczesnych technik mikrofonowych, ze szczególnym uwzględnieniem pracy w trudnych warunkach akustycznych. Wiedza, którą chcielibyśmy przekazać, jest uniwersalna i pomoże uzyskać właściwe efekty niezależnie od marki aktualnie użytkowanych przez Państwa systemów.

Szkolenie w całości finansowane jest przez firmę Aplauz - dystrybutora marki Sennheiser.

SZKOLENIE PRAKTYCZNE
Temat: Systemy bezprzewodowe i techniki mikrofonowe - konfiguracja i bezpieczne użytkowanie
Dla kogo: pracownicy obsługi technicznej systemów audio
Poziom: od początkujących do średniozaawansowanych
Kiedy: 3 kwietnia 2012 (wtorek) godz. 10.00
Gdzie: siedziba firmy Aplauz, Łomianki, Graniczna 19 (mapka dojazdu - kliknij)

Formularz uczestnictwa można pobrać na stronie www.aplauzaudio.pl.

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje