System konferencyjny DIS DCS6000 w sali posiedzeń Rady Miasta Gniezno

2012-02-01
System konferencyjny DIS DCS6000 w sali posiedzeń Rady Miasta Gniezno

Firma HIFI Exclusive z Gniezna zainstalowała w wyremontowanej sali posiedzeń Rady Miasta Gniezna system konferencyjny, nagłośnieniowy i prezentacyjny.

Linearic, dystrybutor marki DIS w Polsce, dostarczył urządzenia konferencyjne DCS 6000 z pakietem oprogramowania SW 6000 oraz uczestniczył w konfiguracji i uruchomieniu systemu.

Zainstalowane rozwiązanie pozwala na autoryzację i identyfikację uczestników sesji za pomocą kart chip, prowadzenie dyskusji z możliwością tworzenia kolejki chętnych do zabrania głosu, tworzenie planów porządku obrad, przeprowadzanie głosowań z wyświetlaniem wyników oraz wydruk protokołów z przeprowadzonych sesji i głosowań.

Podczas sesji system obsługiwany jest przez Przewodniczącą Rady za pomocą pulpitu konferencyjnego z dotykowym ekranem LCD DC 6990 P. Stanowiska radnych, Prezydenta Miasta i jego zastępców zostały wyposażone w pulpity DM 6680 P. Komputer z oprogramowaniem SW 6000, pozwala technikowi na konfigurowanie i monitorowanie pracy systemu.

Informacje o pierwszej sesji przeprowadzonej z użyciem systemu oraz opinie jego użytkowników można znaleźć na stronie portalu Gniezno.com.pl

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje