Grzegorz Kuć w zarządzie TRIAS EE

2012-01-12
Grzegorz Kuć w zarządzie TRIAS EE

Od stycznia 2012 roku Grzegorz Kuć został powołany na stanowisko Członka Zarządu TRIAS EE - spółki wchodzącej w skład Grupy TRIAS, lidera w branży Audio Video Light Integration oraz Event Engineering w Polsce. Grzegorz Kuć w dalszym ciągu pełni funkcję Dyrektora Sprzedaży TRIAS EE Sp. z o.o.

Do zadań Grzegorza Kucia jako Członka Zarządu należeć będzie przez wszystkim współzarządzanie spółką, pozyskiwanie kluczowych klientów, realizacja założeń planu finansowego oraz budżetu.

Wieloletnia praca zawodowa Grzegorza Kucia związana jest z rozwojem i zarządzaniem procesami marketingu oraz sprzedaży w sektorach telekomunikacyjnym i wydawniczym, a także nadzorowaniem projektów e-marketingu, marketingu mobilnego oraz nowych technologii realizowanych dla klientów korporacyjnych.

Z Grupą TRIAS Grzegorz Kuć jest związany od 2009 roku. Początkowo był zatrudniony jako Key Account Manager, a od lutego 2011 r.  pełni funkcję Dyrektora Sprzedaży TRIAS EE Sp. z o.o. Wcześniej pracował m.in. w Grupie Romi Marketing na stanowisku Kierownika Działu Sprzedaży, w Polskapresse Sp. z o.o. jako Marketing Communication Manager, w Infovide - Matrix S.A. jako Kierownik Linii Biznesowej Edition-Creation & Mobile.

Grzegorz Kuć jest absolwentem Wydziału Reklamy i Marketingu w Wyższej Szkole Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora. W czasie wolnym zagorzały kibic piłkarski i miłośnik podróży.

Grupa TRIAS obejmuje obecnie cztery firmy:

  • TRIAS S.A. - lider w branży Audio Video Light Integration w Polsce.
  • TRIAS EE Sp. z o.o. - lider w branży Event Engineering w Polsce.
  • GIG Sp. z o.o. - dystrybutor profesjonalnego sprzętu multimedialnego i oświetleniowego.
  • Digiservice Sp. z o.o. - profesjonalny serwis urządzeń multimedialnych, oświetleniowych i elektrycznych.
Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje