Sklep Audio-Technica w paryskim Luwrze

2012-01-09
Sklep Audio-Technica w paryskim Luwrze

Najlepiej sprzedająca się japońska marka słuchawek, Audio-Technica, otworzyła w grudniu drzwi do swojego nowego sklepu w paryskim Luwrze.

Zaprojektowany w sposób, który odzwierciedla 50 letnią historię marki, nastawioną na kreatywność i techniczną doskonałość, sklep stanowi stylową prezentację szerokiej gamy słuchawek Audio-Technica, od najwyższej światowej klasy produktów hi-fi po przenośne zestawy słuchawkowe i słuchawki djskie do monitoringu.

Dzięki wystrojowi stworzonemu przez japońskiego projektanta Tokujin Yoshioka (twórca sklepów dla Issey Miyake), paryski sklep Audio-Technica jest wyposażony w specjalną imitację środowiska odtwarzającego hałas startującego samolotu Airbus A380, co pozwala zwiedzającym doświadczyć nieprawdopodobnych właściwości redukcji szumów słuchawek ANC7b. W innym miejscu, seria Natural Collection, która charakteryzuje się wspaniałymi wykończeniem z egzotycznego drewna, prezentuje się w ciepłych, współczesnych wnętrzach dedykowanych słuchawkom hi-fi.

Richard Garrido, prezes Audio-Technica Europe komentuje:

"Jesteśmy dumni, że otworzyliśmy pierwszy sklep Audio-Technica poza Azją i to w samym sercu Paryża. To będzie idealne miejsce dla klientów, aby przyjść i wypróbować te wyjątkowe i różnorodne słuchawki – kombinacja prostych linii, delikatnych kolorów i lekkiego drewna wykorzystanych do wystroju wnętrza sklepu stwarza fantastyczną atmosferę. W dodatku, świetnie wyszkolony personel będzie pomagał klientom wybrać idealne dla nich słuchawki, w zależności od tego czy będą przeznaczone do użytkowania w podróży, odsłuchu audiofilskiego czy też w zastosowaniach profesjonalnych."

Nowy sklep Audio-Technica znajduje się przy ulicy Rue de Pyramides 11, 75001, Paryż.

Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje