Najnowszy system QSC KLA już w ofercie Aplauzu

2011-11-14
Najnowszy system QSC KLA już w ofercie Aplauzu

Ultralekki system liniowy KLA firmy QSC już w sprzedaży w Polsce. Firma Aplauz zaprasza na prezentację, która odbędzie się 23 listopada w Łomiankach koło Warszawy.

W związku z wprowadzeniem na rynek polski kompaktowego, aktywnego systemu QSC KLA firma Aplauz zaprasza na prezentację i szkolenie!

DATA: 23.11.2011
MIEJSCE: siedziba Aplauz, ul. Graniczna 19, Łomianki
ROZPOCZĘCIE: godzina 11.00


QSC KLA to najmłodszy członek Rodziny K - kompaktowych głośników aktywnych, zgrupowanych w seriach: K (kompaktowe obudowy z tworzywa), KW (obudowy sklejkowe) i właśnie KLA. Wszystkie trzy są zbudowane na bazie tego samego wzmacniacza o mocy 1000 W, mają niewielkie rozmiary i ciężar oraz przede wszystkim doskonale brzmią.

System wyrównany liniowo KLA składa się z dwóch modeli: kolumny pełno-pasmowej KLA12 (opartej na przetworniku niskotonowym 12”) oraz subwoofera KLA181 (opartego na przetworniku 18”). Podczas prezentacji przedstawiony zostanie zakres ich możliwości, opatentowany system szybkiego łączenia elementów w grono, a także niezwykłe możliwości brzmieniowe. Będzie to też okazja do przestawienia oferty cenowej rozwiązań QSC.

Obejrzyj prezentację filmową systemu KLA, wykonaną podczas londyńskich targów Plasa 2011: KLIKNIJ TUTAJ.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o potwierdzenie mailem na adres:
qsc@aplauzaudio.pl (prosimy o podanie firmy i nazwiska uczestnika).

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje