Promocje cenowe z okazji 20-lecia istnienia firmy Tommex

2011-11-07
Promocje cenowe z okazji 20-lecia istnienia firmy Tommex

Tommex to jeden z liderów polskiego rynku nagłośnienia, systemów rozgłoszeniowych i komunikacyjnych. Z okazji 20-lecia istnienia firma przygotowała specjalną promocje cenową na powermikser Dynacord z serii PowerMate III generacji.

Jesteśmy liderami na polskim rynku w zakresie nagłaśniania, systemów rozgłoszeniowych i komunikacyjnych. Do celów projektowych używamy specjalistycznego oprogramowania (WS CAD, AutoCAD, EASE 3.0). Każdy duży projekt poprzedzony jest komputerową symulacją.

Nasi pracownicy są w pełni przeszkoleni przez dostawców wyposażenia. Dewizą firmy TOMMEX jest profesjonalizm, odpowiedzialność, solidność. W 2000 roku wprowadziliśmy system zarządzania jakością zgodny z ISO 9001, certyfikowany przez RW TUV.

TOMMEX jest członkiem Audio Engineering Society - amerykańskiej organizacji stowarzyszającej specjalistów elektroakustyków i najbardziej znane firmy zajmujące się elektroakustyką. Jako członek zbiorowy AES firma zarejestrowana jest w Nowym Jorku od roku 1996, nazwa firmy jest zamieszczona na okładce miesięcznika AES Journal i na stronach www.aes.org

TOMMEX jest zarejestrowany przez Zakład Technicznej Ochrony Mienia "Techom" jako autoryzowany zakład instalacji alarmowych w zakresie projektowania i instalacji. Stosujemy amerykańskie zalecenia dotyczące bezpieczeństwa systemów alarmowych i przeciwpożarowych. Normy te wspierane są przez National Fire Protection Association.

(krn)

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje