Warsztaty Magix dotyczące sposobów pracy w DAW

2011-10-19
Warsztaty Magix dotyczące sposobów pracy w DAW

W dniach 18 i 19 października w Poznaniu na Wydziale Fizyki w Instytucie Akustyki UAM odbędą się pierwsze w Polsce otwarte warsztaty firmy MAGIX dotyczące sposobów pracy w DAW.

Jak montować? Jak rejestrować? Jak posługiwać się i najlepiej wykorzystać to, co mamy w naszym DAW? To pytania na które uzyskacie tam odpowiedź. Warsztaty będą poruszały m.in. następujące tematy:

  • edycji obiektowej,
  • zaawansowanych technik montażu,
  • odszumiania i usuwania trzasków oraz zakłóceń z widma sygnału,
  • mierzenia głośności i masteringu.


Całość poprowadzą Emanuel Hoisl i Sebastian Shafrath z firmy Magix (w języku angielskim) oraz wykładowcy z Instytutu Akustyki UAM – realizatorzy dźwięku Piotr Madziar i Wojciech Burghard.

Pierwszego dnia Piotr Madziar zademonstruje zgrywanie materiału koncertowego i przeprowadzi was przez wszystkie etapy pracy z takim materiałem.

Na drugi dzień zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w praktycznych pokazach pracy Piotra Madziara i Wojciecha Burgharda. Na konkretnych przykładach swoich nagrań zademonstrują swoje metody pracy w DAW, podejście do zgrywania materiału i pokażą ciekawe przykłady z ostatnio wykonanych nagrań.

Piotr Madziar i Wojciech Burghard pracują również we własnej firmie nagraniowej MaDes Records, a informacje o ich działalności można znaleźć na stronie FB www.facebook.com/pages/MaDes-Records/233759516651684, jak również na stronie www.madesrecords.com.

Warsztaty odbędą się 18 i 19 października 2011 w Auli A(wejście B) oraz sali nr 7 przy Audytorium Zachodnim (wejście C) Wydziału Fizyki UAM przy ulicy Umultowskiej 85 w Poznaniu (dojazd z centrum i dworca tramwajami linii 12,14,15,16 do pętli na os. Sobieskiego i dalej pieszo ok 10 minut (lub tyle samo autobusem linii 98) do Wydziału Fizyki).

Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje