Instalacja Community w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki

2011-09-26
Instalacja Community w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki

Na początku sierpnia 2011 Centrum oddało do użytku najnowocześniejszy w Polsce Lądowy Tor Przeszkód. System nagłośnienia został zbudowany w oparciu o zespoły głośnikowe Community.

Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki to nowoczesny obiekt służący do szkolenia kadr na potrzeby Sił Zbrojnych RP. Otwarcie obiektu zainaugurowały zawody sportowo-obronne dla żołnierzy rezerwy NATO. W rywalizacji wzięły udział reprezentacje z 11 państw.

Aby sprostać zmiennym warunkom atmosferycznym, wynikającym z całorocznego charakteru obiektu oraz dużym przestrzeniom wymagającym równomiernego pokrycia dźwiękiem, system nagłośnienia został zbudowany w oparciu o zespoły głośnikowe Community:

  • 4 szt. Community R.5 94TZ
  • 28 szt. Community R.5 66TZ
  • 3 szt. Community R.5 HPT


System zasilają wielokanałowe wzmacniacze mocy Dynacord DSA 8805 oraz Dynacord DSA 8405. Obydwa wyposażone w moduły kontroli i transmisji danych Dynacord RCM 810. Dwa miksery instalacyjne ARX - MIXX przygotowano z myślą o sprawnej kontroli sygnałów audio. Spójność dźwięku na całym obszarze toru zapewnia cyfrowy procesor Dynacord DSP 600, który został skonfigurowany przy wykorzystaniu oprogramowania IRIS-Net.

Dostawę, montaż oraz uruchomienie urządzeń na Lądowym Torze Przeszkód w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki zrealizowała firma Tommex Żebrowscy Sp. J.

 

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje