Trias partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego

2011-09-08
Trias partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Firma Trias lider w branży Audio Video Light Integration i Event Engineering,  dołączył do grona partnerów Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Do końca przyszłego roku firma będzie wspomagać statutową działalność Komitetu.

W ramach współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim TRIAS zapewni wsparcie działalności Centrum Olimpijskiego w Warszawie. Ośrodek ten jest miejscem spotkań środowiska sportowego, olimpijczyków, ludzi kultury, sztuki i biznesu. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi multimedialno-oświetleniowej wydarzeń o różnym rozmiarze i charakterze, TRIAS będzie służyć pomocą przy organizacji kongresów, seminariów spotkań biznesowych i innych imprez odbywających się w Centrum.

"Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona partnerów Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Nasza firma od lat jest związana z polskim sportem. Uczestniczymy w projektach przyczyniających się do rozwoju infrastruktury sportowej w naszym kraju. Wyposażyliśmy wiele stadionów i hal sportowych w nowoczesny sprzęt multimedialny. Wśród naszych realizacji są m.in. przygotowywane na Euro 2012 stadiony w Gdańsku i Poznaniu. Umowa z PKOL-em pozwoli nam włączyć się aktywnie we wspieranie polskiego Ruchu Olimpijskiego. Jesteśmy przekonani, że nasz wkład przyczyni się do wzmocnienia pozycji polskiego sportu poprzez rozwój nowoczesnej infrastruktury"
- mówi Zbigniew Klonowski, Prezes Zarządu TRIAS S.A.

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje