Nagłośnienie ESS Audio na stadionie Widzewa

2011-08-30
Nagłośnienie ESS Audio na stadionie Widzewa

RTS Widzew Łódź podpisał umowę z firmą ESS Audio, wyłącznym przedstawicielem koncernu Harman w Polsce. W ramach kontraktu na stadionie Widzewa zainstalowany został profesjonalny system nagłośnienia trybun składający się z najwyższej jakości produktów m.in. firm JBL, Crown, AKG czy Soundcraft.

Ponadto nowym partnerem medialnym klubu zostało Radio Planeta FM, należące do grupy Eurozet.

Firma ESS Audio wyposażyła Widzew m.in. w 23 głośniki JBL, wzmacniacze, bezprzewodowy system mikrofonów, konsoletę mikserską, a także odtwarzacz CD/MP3. Firma nagłośni również salę konferencyjną klubu i strefę VIP.

"Oferowane przez nas profesjonalne systemy nagłośnienia doskonale się sprawdzają na obiektach sportowych na całym świecie. W głośniki JBL wyposażone są choćby stadiony Manchesteru United, Chelsea czy Arsenalu Londyn. Pora aby i w Łodzi kibice mogli cieszyć się nagłośnieniem najwyższej jakości, który zapewnia najlepszy dźwięk muzyki i wyraźny głos speakera" - mówi Piotr Hadryan z ESS Audio.

"Wraz z rozwojem klubu grono partnerów biznesowych i medialnych Widzewa poszerza się. Dzięki firmie ESS Audio, trybuny wypełni nowa jakość dźwięku, która z pewnością spodoba się kibicom"
- zaznacza Marcin Animucki, prezes zarządu RTS Widzew Łódź.

Od czerwca klub zawarł nowe umowy z ośmioma partnerami biznesowymi wśród których oprócz ESS Audio znalazły się firmy: Deante, Reusch, Dukos, Gross, PLEUROPA, Pat Lunch i BT Sport.

www.essaudio.pl

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje